Para z amerykańskiego stanu Alabama zagrała romantyczną scenę, aby otrzymać bezpłatne drinki od nieznajomych w barze.

Corinne Miller i Adam Carroll udali się do Atlanty w stanie Georgia z okazji urodzin dziewczynki. W tym czasie byli w związku tylko przez miesiąc i oba były ograniczone finansowo.

Następnie para wymyśliła trudny sposób na zaoszczędzenie na napojach w barach - aby udawać, że odwiedzający są fałszywi.

Na zdjęciach wykonanych w jednym z barów Carroll klęka przed Millerem i pyta, czy zgodzi się go poślubić. Przedstawia nerwowy śmiech, jest zawstydzona i zakrywa twarz prawą ręką. Następnie wyciąga lewą rękę i kiwa głową, po czym Carroll kładzie pierścień na palcu.

Odwiedzający obserwowali, co dzieje się w barze. Kiedy para przytuliła się radośnie, naoczni świadkowie zaczęli klaskać w dłonie i pogratulować im przy tej radosnej okazji.

W rezultacie zadziałał plan Millera i Carrolla: nieznajomi zaczęli zamawiać dla nich koktajle na własny koszt.

Później para poszła do innego baru, gdzie podobno świętowali swoje zaręczyny. Tam byli również traktowani z bezpłatnych napojów alkoholowych.

Sześć miesięcy później, w swoje urodziny, Carroll przygotował niespodziankę dla Millera i już naprawdę zaoferował jej rękę i serce.

„Cieszę się, że zaoszczędziliśmy na piciu” - żartuje. „Dzięki temu Adam mógł kupić mi prawdziwy pierścionek zaręczynowy!”

Czy podoba ci się ten pomysł? Spróbujesz?

Może zainteresuje Cię to: W INTERNECIE KRĄŻY TAJEMNICZE ZDJĘCIE. WIELE OSÓB UWAŻA, ŻE OBJAWIŁ SIĘ NA NICH JEZUS. CZY TO OSTRZEŻENIE

Polecamy także: HISTORIA JEDNYCH URODZIN. DLACZEGO LUDZIE ŚWIĘTUJĄ BOŻE NARODZENIE W RÓŻNYCH TERMINACH

Portal "Życie" informował o: CZYŻBY ISTNIAŁY DOWODY NA REINKARNACJĘ? NIEWIARYGODNE NAGRANIE OBIEGŁO ŚWIAT