Tylko Chrystus uchyla prawa i reguły.

Otrzymałem twój list, a najlepiej „gazetę”! ! Zaśmiałem się, kiedy to zobaczyłem i byłem zaniepokojony, kiedy to przeczytałem.

Dlaczego tak myślisz, moje dziecko? Nic się nie stało i nic się nie stanie. Błąd wynika z mojego braku doświadczenia, co udowodniłem, wierząc, że mogę pogodzić tych, których nie da się pogodzić.

Każdy człowiek ma swój charakter i własną osobowość, którą uformował z doświadczeń, które przeżył w przeszłości, zgodnie z własnymi modelami, miarami i przekonaniami. Dlatego na podstawie tych decyzji wyrażają i działają.

Tylko ci, którzy są z Chrystusem, mogą się oprzeć i uchylić te prawa i reguły, i to z ikony. Czy nigdy nie spotkałeś się z systemami i sposobami myślenia odmiennymi od twojego, należącymi do innych, do tych wokół ciebie, z którymi w wielu innych sytuacjach podzielałeś te same pomysły i przekonania?

Ani nie są źli i wypaczeni, a tym bardziej ty. Są to ich pomysły, ich systemy myślenia, ich ogólna ideologia. Czy miałeś kiedyś jakieś opinie poza własnymi dziećmi?

Czy nigdy nie zgadzałeś się z mężem, który jest dla ciebie drugim aniołem stróżem? Czy to dlatego, że stałeś się zły?

Pamiętaj o nadejściu Krzyża, który zawsze nadejdzie.

A może twoi niewinni aniołowie są źli lub bezwzględni? Na pewno nie. Wina jest rozdwojoną osobowością człowieka, która nagle rodzi nieporozumienia i rozłamy. Jedynym rozwiązaniem jest wzajemny szacunek i unikanie kontaktów i interwencji zagranicznych.

Starzy ludzie mieli powiedzenie: „Z twoimi krewnymi jedz, pij, ale strzeż się dawania lub odbierania im czegoś”. Odejdź, moje dziecko, trochę kłopotów lub złego osądu i przekonaj naszego anioła, aby nie tracił odwagi i uważaj koniunkturę za okazję do praktycznego poznania sensu relacji społecznych i życia.

W przeciwnym razie było to rozwiązanie tymczasowe i wygodne i oczywiście w ograniczonej sytuacji. Pamiętasz, moja córko, że Abraham i Lot się rozeszli, bo nie mogli żyć pod tym samym dachem? To cała filozofia: znosić słabości innych i nie osądzać ich, niezależnie od tego, kim są i co myślą. Potrzebują cierpliwości i cierpliwości.

Im bardziej ludzie zapominają o znaczeniu Krzyża, tym bardziej wzrasta on i staje się uogólniony, z wieloma naturalnymi lub technicznymi ograniczeniami, które mogą się pojawić; kiedy nadejdzie czas, aby przejść na ścieżkę Krzyża, wtedy oczywiście będą przerażeni, nie wykorzystując jej do niczego.

Błogosławiony, który mieszka w modlitwie i modlitwie, aby mógł być zbawiony od ucisku, jaki Bóg wypróbuje mieszkańców ziemi.

Głęboką raną współczesnego człowieka jest utrata wiary jako podstawa i początek, i żadna forma terapii nie może mu pomóc w tym stanie.

Bóg zdenerwował nas drobnymi formalnymi atakami, pozwalającymi, czyli pokusami, komentować nas, ale człowiek, zamiast dochodzić do wątków, niestety błaga o wybaczenie, bluźnierstwo, co skutkuje jego całkowitym porzuceniem.

Zbierzcie się razem i z głęboką pokorą proście o Boże miłosierdzie, aby Łaska miała powód, aby okryć nas nadchodzącym gniewem, który i tak nadejdzie, z głośnym rykiem!

Niech pokój Chrystusa będzie zawsze z wami!

Z moimi modlitwami i moją rodzicielską miłością

Wasz Ojciec Józef

Polecamy także: NIE WSZYSCY MOGĄ LICZYĆ NA WYPŁATĘ TRZYNASTEK. MOWA O NAWET 200 TYSIĘCY OSOBACH. KOMU NIE BĘDZIE PRZYSŁUGIWAĆ ŚWIADCZENIE

Może zainteresuje Cię to: KOBIETY EMERYTKI NIE BĘDĄ ZADOWOLONE Z TYCH WIEŚCI. ŚWIADCZENIA MOGĄ BYĆ NAWET O 20% NIŻSZE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: DOBRE RADY NASZYCH BABĆ I DZIADKÓW. TERAZ JUŻ WIEMY, ŻE WARTO BYŁO ICH SŁUCHAĆ