Nie da się ukryć, że nad naszymi głowami co jakiś czas pojawiają się obiekty latające, które trudno jednoznacznie zidentyfikować. Wiele osób nagrywa takie wydarzenia i natychmiast publikuje je w sieci.

Niesamowite nagranie

Najczęściej okazuje się jednak, że nagrania, które ukazują manifestację niezidentyfikowanych obiektów latających najczęściej przedstawiają po prostu drony czy też balony, a często są także wynikiem złudzenia optycznego. Jak jednak było tym razem?

Jak podaje portal Wirtualna Polska na kanale Disclose Screen The Grimreefar na portalu YouTube pojawiło się nietypowe nagranie, które wzbudziło sporo kontrowersji. Pasażer samolotu, który wykonał nagranie wyjaśniał podczas trwania filmiku, że obiekt który nagrywał nieustannie zmienia kształty i wydaje się, jakby był wykonany z plazmy.

Co widać na filmiku?

Niestety jakoś nagrania to zaledwie 460p, a więc trudno na takim nagraniu dopatrzeć się jakichkolwiek szczegółów. Trudno jest więc jednoznacznie określić czym jest obiekt nagrany przez pasażera samolotu, jednak nie ma wątpliwości, że należy on do grupy niezidentyfikowanych obiektów latających.

Na ten moment w sieci pojawiło się wiele spekulacji dotyczących samego nagrania, a także tego, co znajduje się na filmiku. Jednak sam pasażer samolotu nie ma wątpliwości, że jest to "biologiczna istota lub forma życia oparta na plazmie, żyjąca w naszej górnej atmosferze".