Dziwaczny incydent miał miejsce w mieście Hermel. Jak donosi "Goniec", „martwy” mężczyzna został złożony w trumnie, a jego nabożeństwo pogrzebowe było w toku, gdy grupa żałobników wokół niego zobaczyła ruch trumny.

Mrożące krew w żyłach sceny podczas pogrzebu

Ludzie natychmiast wykonali resuscytację krążeniowo-oddechową mężczyzny, po których wykazał oznaki życia. Wezwano karetkę pogotowia i pospiesznie zabrano go na leczenie do szpitala. W sieci na Facebooku i YouTube udostępniono filmik , na którym widać, jak mężczyzna jest reanimowany.

Kilka osób stłoczyło się obok niego, gdy mężczyzna i kobieta rozpoczęli techniki ratowania życia, aby go uratować. Na nagraniu widać było, że krewni ofiary panikują, gdy tłum zaczął krzyczeć podczas wykonywania resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Na nagraniu widać także, jak karetka wjeżdża na cmentarz, gdy ludzie zaczęli torować drogę pojazdowi, by szybko przetransportować mężczyznę do szpitala.

Obecny stan mężczyzny pozostaje niejasny. Nie wiedziano również, w jaki sposób mężczyznę uznano za zmarłego i co się z nim stało, zanim przywieziono go na cmentarz w celu pochówku. Tożsamość mężczyzny nie została ujawniona. Ostatni incydent miał miejsce zaledwie dwa dni po przerwaniu ceremonii pogrzebowej w Egipcie po tym, jak żałobnicy wokół zmarłych twierdzili, że ciało „poruszało się”, a zmarły „oddychał”.

Mężczyzna, zidentyfikowany jako Ahmed PA, został pochowany w mieście Idku w poniedziałek, kiedy jego przyjaciele i rodzina twierdzili, że odnotowali „oddychający dźwięk” wydobywający się z trumny. Niektórzy twierdzili, że widzieli poruszające się stopy mężczyzny. Ahmed został zabrany z powrotem do szpitala rządowego na ponowne badanie, gdzie lekarze potwierdzili jego śmierć.

Co o tym sądzicie? Skąd aż tyle pomyłkowych stwierdzeń zgonów?

O tym się mówi: Pierwsza dama niespodziewanie trafiła do szpitala. Konieczna była interwencja chirurgów. Co się stało

Zerknij tutaj: Przemek Kossakowski usunął się w cień po rozstaniu z Martyną Wojciechowską. Znany dziennikarz zaszył się samotnie w chatce