Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych Jill Biden przeszła zabieg medyczny w Narodowym Wojskowym Centrum Medycznym Waltera Reeda po nadepnięciu na ostry przedmiot idąc po plaży w zeszłym tygodniu. Jak ogłosił Biały Dom, stało sie to podczas czwartkowej wizyty na Hawajach.

Lekarze z powodzeniem usunęli ostry przedmiot ze stopy pierwszej damy

Jej mąż, prezydent Joe Biden, dołączył do niej w ośrodku podczas trwania zabiegu usuwania z jej stopy ostrego przedmiotu. „W zeszły weekend, przed dwoma oficjalnymi wydarzeniami na Hawajach, Pierwsza Dama nadepnęła na obiekt na plaży, który utknął w jej lewej stopie” – powiedział Michael LaRosa, rzecznik prasowy pierwszej damy w oświadczeniu wydanym w czwartek po południu.

„Dzisiaj w Narodowym Wojskowym Centrum Medycznym im. Waltera Reeda zostanie poddana zabiegowi usunięcia obiektu. Dołączy do niej prezydent”. Wiadomość pojawia się po tym, jak pierwsza dama, 70 lat, przeszła kolejną „powszechną procedurę medyczną” w kwietniu, powiedział wcześniej Biały Dom.

W tym czasie rzeczniczka powiedziała w oświadczeniu, że dr Biden „dobrze zniosła procedurę” i „wróciła do Białego Domu, aby wznowić swój normalny harmonogram”, ale nie podała dalszych szczegółów.

Prezydent towarzyszył jej również w tej procedurze w ośrodku ambulatoryjnym w Waszyngtonie, powiedział Biały Dom. W ostatnich tygodniach Jill Biden podróżowała po całym kraju — aby zachęcić Amerykanów do zaszczepienia się przeciwko COVID-19 — i po całym świecie, zatrzymując się w Japonii, aby spotkać się ze światowymi liderami i kibicować sportowcom olimpijskim rywalizującym w ramach zespołu USA.

Wyjazd Jill Biden do Tokio w zeszłym tygodniu oznaczał jej pierwszą solową wycieczkę za granicę jako pierwsza dama. Nie jest jasne, gdzie była pierwsza dama, kiedy nadepnęła na przedmiot, który trzeba było usunąć chirurgicznie. Jak widać, powiedzenia często znajdują swoje spełnienie - "karma wraca".

YouTube/KHON2 News

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Dorota Szelągowska szczerze o medialnych doniesieniach na jej temat. Jej komentarz nie pozostawia wątpliwości. Padły ostre słowa

Zerknij: Niezapomniani polscy artyści. Fani nadal pamiętają i zostawiają swoje dowody uznania na miejscach ich ostatniego spoczynku