Znaki zodiaku potrafią zdradzić nieco szczegółów twojego charakteru, można z nich wyczytać również inne ciekawe aspekty życia. Jednym z nich jest wierność w związku i skłonności do zdrady. Sprawdź, czy sam znajdujesz się na liście niewinnych narzeczonych.

Wodnik

Dobrze się zastanów nad związkiem z Wodnikiem, ten zodiak należy do najbardziej niewiernych. Nieszczególnie przywiązują się do swoich partnerów, ciągle szukają nowych przygód. To właśnie dlatego tak często dopuszczają się zdrady, najgorsze jest jednak, że nie odczuwają z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia. Zdecydowanie gustują w krótkich romansach niż długoletnich związkach.

Waga

Są świetnymi przyjaciółmi, jednak partnerami już nie do końca. W bliższych kontaktach szybko się gubią i nie potrafią odnaleźć, dlatego uciekają w zdrady i kontakty cielesne z osobami trzecimi. Choć można na nich liczyć, trzeba mieć na uwadze słabe punkty charakteru Wagi.

Panna

Są niezwykle wyczulone na niewierność swojego partnera, same nie są do końca uczciwe. Choć wielokrotnie obiecywały sobie, że z tym skończą, czasami zdarza im się skok w bok. Jednak jeśli spotkają odpowiedniego partnera, który zaspokoi wszystkie potrzeby, powstrzymają się od zdrady.

Rak

Jest wierny, tylko jeśli czuje zrozumienie, wsparcie i podporę w drugiej połówce. W przeciwnym razie szuka szczęścia w ramionach innej osoby. Jeśli jesteś w związku z Rakiem, uważaj na jego zachowanie, drobne znaki mogą zwiastować, że jest już na późno i nie ma nadziei na odbudowę związku.

Bliźnięta

Nie lubią rutyny, dlatego szybko nudzą się długotrwałym związkiem. W pierwszych fazach zauroczenia wszystko jest w porządku, Bliźnięta wydają się zakochane do szaleństwa, jednak to tylko kwestia czasu. Szybko zaczną szukać nowych wrażeń w ramionach innej osoby.

Sprawdź, jakie prace w ogrodzie musisz zaplanować: LISTOPADOWE PRACE W OGRODZIE

Słodki futrzak zawładnął internetem: KARŁOWATY KOT BAWIĄCY SIĘ NA DYWANIE. NAJSŁODSZE WIDEO W SIECI!

Izabela Ziel