Portal o2 informuje, że w ostatnim czasie minister obrony Ukrainy wyznał prawdę na temat tego, ile faktycznie ukraińskich żołnierzy przeciwstawia się inwazji na teren swojego kraju i broni Ukrainy. Liczba może zaskoczyć!

Ogromny sztab ludzi broni swojego kraju!

Jak zaznaczył Ołeksij Reznikow, obecnie około milion Ukraińców zaangażowanych jest w obronę bezpieczeństwa swojego kraju. Podczas swojej wypowiedzi minister obrony zwrócił się o jeszcze aktywniejsze działania rodaków, a także o inwestowanie w obronność kraju.

Polityk zaznaczył, że obecnie na terenie Ukrainy odbywają się testy różnorodnych rozwiązań militarnych oraz nowego sprzętu wojskowego. Obecnie Ukraina jest broniona przez około 90 tysięcy członków Gwardii Narodowej, 100 tysięcy funkcjonariuszy Policji Narodowej, 60 tysięcy pograniczników i 700 tysięcy żołnierzy Sił Zbrojnych Ukrainy.

Liczy się każdy nowy sprzęt, który trafi na Ukrainę!

- Dzisiaj jest to ogromny poligon, na którym odbywać się będą testy. A to oznacza, że ​​będą tu potrzebne rzeczy technologiczne, innowacyjne rozwiązania i propozycje - dodał Reznikow.

Wiadomo także, że obecnie Ministerstwo Obrony Ukrainy robi wszystko, aby zapewnić swoim wojskom dostęp do najnowocześniejszego sprzętu, mowa tutaj między innymi o nowych pojazdach opancerzonych oraz artylerii.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ALEKSANDRA KWAŚNIEWSKA ZASKOCZYŁA POKAZUJĄC STARE ZDJĘCIE MAMY. RZADKO MOŻNA ZOBACZYĆ BYŁĄ PIERWSZĄ DAMĘ W TAKIM NIEZOBOWĄZUJACYM WYDANIU

PORTAL "ŻYCIE" PISAŁ RÓWNIEŻ: NAJNOWSZY PROJEKT RZĄDU WYWOŁUJE MIESZANE REAKCJE POLAKÓW. CHODZI O EMERYTURY OBYWATELI. PARTIA RZĄDZĄCA MA ZAMIAR PRZEŚWIETLIĆ KONTA MILIONÓW OSÓB