Jak podaje portal "Super Express", Edyta Górniak postanowiła udostępnić swoje prywatne nagranie z Rafałem Brzozowskim. Fani nie kryli zaskoczenia materiałem. Znów pojawiły się głosy, że artyści świetnie do siebie pasują. Jakie są faktyczne relacje łączące Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego?

Co łączy Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego?

Spekulacje o tym, że Edytę Górniak i Rafała Brzozowskiego może łączyć coś więcej, jakiś czas temu obiegły media. Artyści zostali przyłapani w trakcie wspólnego posiłku w jednym z zakopiańskich lokali gastronomicznych. Oboje wówczas przekonywali, że łączy ich tylko przyjaźń.

Plotki o domniemanym romansie piosenkarzy odżyły. Wszystko po tym, jak piosenkarka zamieściła nagranie, na którym pojawia się także prowadzący program "Jaka to melodia?". "Z domowego archiwum" - napisała w komentarzu do nagrania.

Na filmiku widać Rafała Brzozowskiego grającego na klawiszach, a także Edytę Górniak chwalącą się swoimi wokalnymi umiejętnościami. Fani nie kryli, że artyści pasowaliby do siebie i to nie tylko pod względem muzycznym, ale i miłosnym! W komentarzach nie zabrakło podziwu dla ich umiejętności i sugestii, że świetnie razem wyglądają.

Piosenkarka doczekała się nawet dość niecodziennego porównania do napastnika polskiej reprezentacji. "Jesteś Robertem Lewandowskim polskiej muzyki" - czytamy w jednym z komentarzy w mediach społecznościowych na profilu Edyty Górniak.

A wy, co sądzicie o wspólnym występie Edyty Górniak i Rafała Brzozowskiego? Myślicie, że powinni nagrać coś razem?

To też może cię zainteresować: Plejada gwiazd na koncercie Natalii Kukulskiej. Podczas wernisażu ONE pojawiły się takie sławy jak Grażyna Wolszczak, Joanna Racewicz czy Agata Rubik

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Działania Bidena na rzecz Ukrainy coraz częściej negowane. Kto jest przeciwny działalności amerykańskiego prezydenta

O tym się mówi: Oświadczenia majątkowe polityków wzbudzają niedowierzanie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy zyskali w porównaniu do roku poprzedniego