W ubiegły czwartek w Polsce obchodziliśmy Dzień Matki. Z tej okazji wiele osób zaplanowała coś wyjątkowego dla swoich rodzicielek.

Portal „Goniec” podał, że wśród nich była oczywiście Aleksandra Kwaśniewska, która zdecydowała się żartobliwie upamiętnić swoją mamę w mediach społecznościowych.

Dziennikarka opublikowała na Instagramie czarno-białą fotografię z czasów młodości Jolanty Kwaśniewskiej. Widać na nim, że jest bardzo młoda. Ubrana jest w ubrudzone farbą ogrodniczki oraz białą koszulę. Włosy ma spięte w kok.

Uwagę przyciąga też jej otoczenie. Na niepozowanym zdjęciu jest w trakcie rozmowy z innymi podczas przerwy w pracy. Jak się okazuje, na studiach prawniczych na Uniwersytecie Gdańskim poszła do pracy dorywczej i pracowała przy malowaniu statków.

„Wszystkim mamom życzę wdzięcznych dzieci. A mojej, żeby mnie nie zabiła za to szałowe, naprawdę po stokroć szałowe zdjęcie, gdy na studiach dorabiała malując statki, bo ma mnie jedną i potem będzie żałować” – napisała żartobliwie Ola Kwaśniewska.

Fani dziennikarki byli zachwyceni zarówno zdjęciem jak i towarzyszącym mu podpisem. Od razu posypały się też komentarze pełne podziwu nad naturalną urodą byłej pierwszej damy.

Wiele osób jest też pod wrażeniem ciepłych relacji jakie ma gwiazda TVN ze swoją mamą. A Wam jak się podoba?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Petro Poroszenko pojawił się nagle na granicy polsko-ukraińskiej. Wiele osób zastanawia się, co były prezydent Ukrainy tam robił. Służby zareagowały

Jak informował portal „życie.news”: Oświadczenia majątkowe polityków wzbudzają niedowierzanie. Okazuje się jednak, że nie wszyscy zyskali w porównaniu do roku poprzedniego

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Pola Wiśniewska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące ślubu z Michałem Wiśniewskim. "Tata bardzo długo nie mógł w to uwierzyć"

Sprawdź również ten artykuł: Zaczynali od reality show, a później trafili do polskiej polityki. Lista znanych parlamentarzystów i samorządowców, którzy zaczynali w TV jest długa