Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Michał Wiśniewski stawał na ślubnym kobiercu pięciokrotnie. Jego ostatnią wybranką jest Pola, z którą doczekał się narodzin syna, Falco. Żona wokalisty Ich Troje zdradziła, jak jej bliscy zareagowali na wiadomość o ślubie.

Michał Wiśniewski szczęśliwym mężęm po raz piąty

Choć Michał Wiśniewski ma na koncie wiele muzycznych sukcesów, nieco mniej szczęścia miał w miłości. Na swoim koncie ma cztery małżństwa, które zakończyły się rozwodami. Lider Ich Troje jednak nie zraził się do instytucji małżeństwa i zdecydował się na piąty ślub. Jego wybranką jest Pola, z którą doczekał się synka Falco.

Pola, podobnie jak Michał, ma czworo dzieci z poprzedniego związku. Choć nowa żona Michała Wiśniewskiego długo trzymała się z dala od show biznesu, teraz znacznie chętniej udziela się choćby w mediach społecznościowych, gdzie odpowiada między innymi na pytania zadawane przez fanów.

W jednej z serii pytań i odpowiedzi Pola Wiśniewska opowiadała o początkach swojego związku z Michałem Wiśniewskim i tym, jak zareagowali jej bliscy na informacje o ślubie z liderem Ich Troje. Co powiedziała na ten temat?

Pola Wiśniewska o początkach związku z Michałem Wiśniewskim

Pola Wiśniewska zdradziła, że nigdy nie była fankom muzyki Ich Troje. Kiedy zespół Wiśniewskiego święcił największe triumfy, ona wolała spędzać czas na podwórku. Dodała, że "nie zadziałała na nią też magia czerwonych włosów" Wiśniewskiego, bo w aplikacji randkowej, przez którą się poznali, miał on czarno-białe zdjęcie.

Pola Wiśniewska opowiedziała także o tym, jak jej bliscy zareagowali na jej związek z Wiśniewskim. Okazało się, że rodzina piątej żony Wiśniewskiego ciepło przyjęła jej wybranka. Dodała, że jej tata długo nie był w stanie uwierzyć, że związała się właśnie z liderem Ich Troje. "Stresowało go samo stanie przy Michale" - dodała.

Pola Wiśniewska odpowiada na pytania/Instagram @Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska odpowiada na pytania/Instagram @Pola Wiśniewska
Pola Wiśniewska odpowiada na pytania/Instagram @Pola Wiśniewska

Spodziewaliście się tego?

To też może cię zainteresować: Ida Nowakowska o fali nieprzychylnych komentarzy, których doświadczyła po konkursie Eurowizji. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Agnieszka Włodarczyk stanęła przed poważnym dylematem. "Sytuacja jest dość trudna"

O tym się mówi: Jennifer Aniston po kilkunastu latach milczenia po raz pierwszy szczerze o rozstaniu z Bradem Pittem. Fani czekali na te słowa