W najnowszym wywiadzie udzielonym przez prezenterkę telewizyjną oraz tancerkę, Idę Nowakowską kobieta poruszyła temat Eurowizji oraz fali krytyki, która spadła na nią po zakończeniu trwania show. Jak komentuje to sama tancerka?

Ida Nowakowska bez cienia wątpliwości należy do grona najbardziej rozpoznawalnych i lubianych tancerek oraz prezenterek telewizyjnych w Polsce.

Podczas ostatniego konkursu Eurowizji, na którym nasz kraj reprezentował niezwykle utalentowany Krystian Ochman z hitem “River” Ida Nowakowska pełniła rolę osoby odczytującej werdykt jury. Tancerka przedstawiła, ile punktów od Polski zostało przyznane innym krajom, lecz jej przemówienie nie spodobało się wielu osobom...

Fala krytyki po przemowie Idy Nowakowskiej – o co chodzi?

Polska przekazała swoje 12 punktów Ukrainie. Podczas odczytywania owego werdyktu Ida Nowakowska wspomniała o sytuacji na wschodzie, po czym na końcu wypowiedziała słynne “Sława Ukrainie”. Po tych słowach spadła na nią krytyka – wiele osób stwierdziło, że nie powinna wplatać polityki w konkurs muzyczny.

- Moim zdaniem to, co dzieje się na Ukrainie dotyczy nas wszystkich. To jest bardzo ważne, żeby o tym mówić, że my jesteśmy solidarni z Ukrainą, bo jesteśmy i pokazujemy tę naszą Polską siłę w tym momencie. - brzmi fragment wypowiedzi.