W najnowszym odcinku kultowego programu rozrywkowego Ellen DeGeneres pojawiła się wielka gwiazda kina, Jennifer Aniston, która po kilkunastu latach milczenia po raz pierwszy wypowiedziała się szczerze o rozstaniu z Bradem Pittem. Fani czekali na te słowa tyle lat! Koniecznie zobacz, co takiego powiedziała!

Jennifer Aniston to postać, którą zna niemalże każdy - zarówno młodsi widzowie, jak i ci należący do starszego pokolenia. Kobieta zadebiutowała na szklanym ekranie już wiele lat temu, bo w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku - dostawała wówczas małe role, które nie przyniosły jej sławy, lecz jej kariera nabrała rozpędu po roli w kultowym sitcomie “Przyjaciele”.

Od tamtej pory droga zawodowa aktorki nabrała ogromnego rozpędu i otrzymywała wówczas coraz lepsze i lepiej wynagradzane role. Za swoje wspaniałe umiejętności aktorskie zdobyła wiele nagród i wyróżnień.

Po wielu latach milczenia pierwszy raz o rozwodzie!

Prywatnie związana była z Bradem Pittem, a następnie z Justinem Thereouxem. Fani jednak mocniej kibicowali jej podczas pierwszego związku.

Aktorka przez wiele lat nie komentowała rozstania, lecz zrobiła wyjątek podczas ostatniego odcina Ellen DeGenerate, której była gościem. Prowadząca zapytała o to, jak aktorka poradziła sobie z zakończeniem emicji “Przyjaciół”.

- Cóż, dostałam rozwód i poszłam na terapię. Och, a potem zrobiłam film zatytułowany Zerwanie. Pomyślałam: „Uczyńmy ten rozdział zupełnie nowym rozdziałem. Po prostu zakończmy wszystko i zacznijmy od nowa". – wyznała nawiązując do rozpadu małżeństwa.