W rodzinie królewskiej od pewnego czasu trwa trudny czas. Wszystko za sprawą dość poważnego kryzysu wizerunkowego, odejścia Harry’ego oraz Meghan i śmierci księcia Filipa.

W oczach opinii publicznej sytuację ratują głównie Kate oraz William. To oni są najbardziej lubianymi członkami rodu, a opinia publiczna z zafascynowaniem obserwuje ich kolejne kroki. Okazuje się, że czekają ich spore zmiany.

Kate i William będą pełnić nowe role

Portal JastrząbPost zauważa, że od pary książęcej aż bije naturalność; choć mają mnóstwo na głowie, znajdują czas na rozmowy z Brytyjczykami oraz uczestniczenie w różnego rodzaju działaniach charytatywnych.

Kate i William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich
Kate i William. Źródło: Youtube Dla Ciekawskich

Najpopularniejsi członkowie rodziny królewskiej? Można byłoby ich tak określić, gdyby nie sama Elżbieta II – tylko ona plasuje się wyżej. Jednak wszystko może się zmienić – Kate i William dostaną nowe tytuły.

W ubiegłym tygodniu królowa Elżbieta II po raz pierwszy od odejścia księcia Filipa zdecydowała się pojawić publicznie – była obecna na oficjalnym otwarciu parlamentu. Informator ujawnia, że monarchini powoli szykuje się do ogłoszenia, że ustępuje z tronu.

Zdaniem źródła królowa poczuła, że może już przekazać odpowiedzialność „młodszym członkom rodziny królewskiej” – chodzi o Kate oraz Williama.

Kate, William, Harry/Youtube @news.com.au
Kate, William, Harry/Youtube @news.com.au

Zaczęło się od tego, że para książęca wystartowała z kanałem w serwisie YouTube i zmieniła nazwę na Instagramie – teraz są w niej tytuły, a nie miejsce, w którym mieszkają. Podobno to właśnie znak, że szykują się wielkie zmiany.

Zdaniem źródła Kate i William mają zostać księżną i księciem Walii – te tytuły ma przyznać im książę Karol, który następnie zasiądzie na tronie. Zdaniem informatora „trwają aktywne działania”, które są już przypieczętowane „błogosławieństwem królowej i Karola”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: PREZES TVP ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE WYSTĘPU RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO NA EUROWIZJI. WYPOWIEDŹ JACKA KURSKIEGO BUDZI MIESZANE UCZUCIA. CO POWIEDZIAŁ

O tym się mówi w Polsce: PO OSTATNIEJ PRZYKREJ SYTUACJI KIBICE DRŻĄ O ZDROWIE I KONDYCJĘ DAWIDA KUBACKIEGO! UWIELBIANY SKOCZEK NARCIARSKI DOSTAŁ NIETYPOWĄ WIADOMOŚĆ OD FANKI

O tym się mówi na świecie: CO DALEJ Z POSZUKIWANIAMI ZAGINIONEJ MADDIE? NOWE TROPY PROWADZĄ ZA OCEAN. POLICJA PRZEKAZAŁA INFORMACJE O TAJEMNICZYM MĘŻCZYŹNIE

Z życia gwiazd: KRZYSZTOF RUTKOWSKI BĘDZIE MIAŁ PROBLEMY PRZEZ SPRAWĘ IWONY WIECZOREK? ZNANY DZIENNIKARZ ŚLEDCZY POSTANOWIŁ UJAWNIĆ ISTOTNE SZCZEGÓŁY. WŁOS SIĘ JEŻY