Mieszkańcy hawajskiej wyspy Oahu byli ostatnio oszołomieni, gdy zauważyli jasnoniebieski obiekt unoszący się nad nocnym niebem, zanim zniknął w morzu.

Spekulacje

FAA powiadomiona po tym, jak duże niebieskie UFO zauważone na Hawajach wydaje się wpadać do oceanu.

Według doniesień, wiele osób mieszkających w różnych miejscach na wyspie Oahu twierdziło, że widziało duże UFO na nocnym niebie 29 grudnia około 20:30. Krótki klip z incydentu, który został udostępniony w mediach społecznościowych, pokazuje niebieski świecący obiekt poruszający się po nocnym niebie, zanim wpadnie do oceanu.

Według doniesień dziwaczna obserwacja skłoniła naocznych świadków do wezwania Federalnej Administracji Lotnictwa i 911.

Miejscowa mieszkanka imieniem Moriah powiedziała "Hawaii News Now", że widziała niebieski obiekt przechodzący nad posiadłością księżniczki Kahanu, spoza jej domu.

[Pomyślałam ''hej, spójrz tam. Zobacz, czy widzisz to, co ja". Gdy zawołałam męża i resztę rodziny i zapytałam ich, czy też to widzą, wszyscy powiedzieli, że tak. Według Moriah obiekt wydawał się być większy niż słup telefoniczny i poruszał się „tak szybko”, ale nie wydawał żadnego dźwięku.

Po tym incydencie urzędnicy Federalnej Administracji Lotniczej powiedzieli, że w tym czasie nie było żadnych wypadków lotniczych w okolicy. Rzecznik policji w Honolulu powiedział, że nie ma potwierdzenia dotyczącego obiektu.

Co o tym sądzicie? Czy faktycznie nadchodzą znaki ostrzegające przed Trzema Dniami Ciemności?

O tym się mówi: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie

Zerknij tutaj: Małgorzata Rozenek-Majdan publikuje bardzo ważny apel. Chodzi o zdrowie i życie. Sprawa zakończy się w sądzie

Nie przegap tego: Francja przerażona. Pożar katedry św. Piotra i Pawła w Nates. Ogień wciąż trawi świątynię


YouTube