Donald Trump do ostatniej chwili miał nadzieję na wygranie wyborów prezydenckich. Obecny prezydent Stanów Zjednoczonych twierdził nawet, że głosowanie zostało sfałszowane.

Teraz jednak sprawa jest już przesądzona. Wiadomo, że kolejnym prezydentem USA będzie Joe Biden. Jego kadencja rozpocznie się już w styczniu 2021 roku. Oznacza to, że nadchodzi czas wyprowadzki Donalda Trumpa i jego rodziny z Białego Domu.

Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube ABC News
Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube ABC News

Gdzie będzie mieszkał Donald Trump z bliskimi?

Portal Plejada przypomina, że Biały Dom był miejscem zamieszkania rodziny Donalda Trumpa przez niemal cztery lata. Teraz przyjdzie pora na wyprowadzkę. Pierwsze donosy mówią, że zamieszkają… na Florydzie.

Donald Trump ma sporo nieruchomości. Media zastanawiały się, w której z nich osiądzie prezydent USA i jego rodzina. Brano pod uwagę głównie Trump Tower w Nowym Jorku, Mar-a-Lago na Florydzie, Seven Springs w Bedford oraz Trump’s National Golf Club w New Jersey.

Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube The Telegraph
Donald Trump, Melania Trump. Źródło: Youtube The Telegraph

Prawdopodobnie stanie jednak na wyprowadzce do Mar-a-Lago na Florydzie. Amerykańskie tabloidy twierdzą, że aktualnie posiadłość Trumpa jest odnawiana, tak, by była jeszcze bardziej luksusowa niż dotychczas.

Plotki wzmogły się po tym, jak Melania Trump pojawiła się w szkole Pine Crest w Fort Lauderdale. Mówi się, że miałaby to być przyszła szkoła 14-letniego Barrona. To placówka niezwykła, której absolwentką jest m.in. Ariana Grande.

Jak myślicie, czy Donald Trump z rodziną zamieszka właśnie na słonecznej Florydzie? A może wybierze Seven Springs w Bedford, jak twierdzono jeszcze w listopadzie? Czas pokaże!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: WIELKA TAJEMNICA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO WYSZŁA NA JAW! WPROST NIE SPOSÓB UWIERZYĆ. JASNOWIDZ ZDRADZIŁ RZECZ, O KTÓREJ WIĘKSZOŚĆ NIE MIAŁA POJĘCIA

O tym się mówi w Polsce: BENEFICJENCI PROGRAMU 500 PLUS POWINNI PAMIĘTAĆ O BARDZO WAŻNYCH TERMINACH! TO OD NICH ZALEŻY CZY I KIEDY ŚWIADCZENIE ZOSTANIE PONOWNIE PRZYZNANE

O tym się mówi na świecie: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA DOTYCZĄCE SZCZEPIONKI. JEDEN Z KRAJÓW MIAŁ WSTRZYMAĆ PRACE NAD PREPARATEM. DOSZŁO DO DZIWNEGO ODKRYCIA

Z życia gwiazd: ŚWIĄTECZNE SZALEŃSTWO TRWA W NAJLEPSZE. GWIAZDY PUBLIKUJĄ FOTOGRAFIE PRZEDSTAWIAJĄCE ICH PRZYGOTOWANIA. JEDNĄ Z NICH JEST KATARZYNA ZIELIŃSKA