Jak podaje portal "Super Express", stolica Rosji aż huczy od sensacyjnych doniesień na temat stanu zdrowia Władimira Putina. W zeszłym miesiącu wskazywano, że cierpi on na chorobą Parkinsona. Teraz portla "General SWR" donosi o raku oraz o depresji. Jakby tego było mało, już w styczniu miałoby dojść do przekazania przez Putina władzy! Co na to Kreml?

YouTube

Plotki o chorobie Putina

Plotki o chorobie Władimira Putina pojawiają się co jakiś czas, już od lat. Ostatnio jednak można zaobserwować ich wyjątkowo dużo. Internetowy portal "General SWE", którego twórcami mają być rzekomo byli pracownicy służb specjalnych, wskazuje na szereg schorzeń, z jakimi ma zmagać się Putin.

To, na jakie choroby cierpi przywódca Rosji, pracownicy portalu mieli ustalić na podstawie przyjmowanych przez niego leków. Znajdować mają się tam medykamenty nie tylko na chorobę Parkinsona, ale także leki na depresję i chorobę nowotworową. Plotki o tym, że Putin zmaga się z depresją oraz rakiem trzustki pojawiły się już przed dwoma laty.

Zaczęto nawet spekulować, że stan zdrowia Putina jest na tyle zły, że ma on przekazać władzę na początku 2021 roku. Plotek pojawiło się tak wiele, że głos w sprawie zabrał wreszcie Kreml. Rzecznik Dimitrij Pieskow stanowczo stwierdził, że wszystkie insynuacje są bzdurą i obecnie znajduje się "u szczytu formy".

Myślicie, że w krążących plotkach o pogarszającym się stanie zdrowia Władimira Putina i wielu chorobach, na które ma on cierpieć, jest ziarnko prawdy?

To też może cię zainteresować: Wielka akcja na rzecz bezdomnych zakończona sukcesem! Setki osób nie miało miejsca do spania. Z pomocą przyszli wolontariusze, wykorzystując parking

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gaz użyty w zakonie w jednym z miast w Polsce? Niebywałe wydarzenia w zgromadzeniu Salezjanów! Policję do zdumiewającej sytuacji wezwał jeden z księży

O tym się mówi: Małopolska: minister zdrowia zapowiedział, że będą testy przesiewowe w kierunku koronawirusa. Kto będzie przebadany w pierwszej kolejności