Jak informuje portal Lelum, wczoraj w Korei Południowej, dokładnie w miejscowości Ulsan około godziny 23 lokalnego czasu w jednym z wieżowców wybuchł pożar. Akcja ratunkowa była niezwykle trudna, na szczęście wiele osób udało się uratować. Media donoszą jednak o co najmniej 88 osobach, które zostały ranne w wyniku pożaru. Jak mogło dojść do takiej tragedii?

Pożar był bardzo trudny do ugaszenia!

Jak informuje portal, pożar wybuchł między 8, a 12 piętrem wieżowca, finalnie jednak rozprzestrzenił się na wysokość 33. pięter! Dodatkowo, wczoraj w miejscowości wiał bardzo silny wiatr, który mocno utrudniał opanowanie ognia.

Budynek został ewakuowany, jednak wiele osób odniosło obrażenia i zostały przetransportowane do szpitali, a ich życiu, na szczęście, na ten moment nie zagraża niebezpieczeństwo.

Jak podają koreańskie media, na ten moment nie ma informacji o ofiarach śmiertelnych. Osoby, które zostały ewakuowane zostały rozwiezione do pobliskich hoteli i tam muszą oczekiwać dalszych decyzji, jakie zostaną podjęte przez lokalne władze.

Nadal nie podano przyczyny pożaru!

TVP Info przekazało, że strażakom udało się ugasić znaczną część budynku w przeciągu dwóch godzin. Wiatr powodował jednak, że w wielu innych miejscach zaczął pojawiać się ogień. Finalnie walka z żywiołem trwała aż do rana.

Władze miasta nie podały do tej pory informacji na temat tego, co wywołało pożar. Jak wiemy, obecnie trwa jednak dochodzenie służb w tej sprawie i niewykluczone, że już niebawem zostaną podane do wiadomośći publicznej pierwsze wyniki dochodzenia.

Jak informował portal "Życie": KRZYSZTOF JACKOWSKI ZABRAŁ GŁOS W TEMACIE, KTÓREGO DO TEJ PORY RACZEJ NIE PORUSZAŁ. CO WIZJONER TWIERDZI NA TEMAT DALSZEJ KARIERY IGI ŚWIĄTEK

Przypomnij sobie: POLACY JUŻ NIEBAWEM POŻEGNAJĄ SIĘ Z PROGRAMEM "500 PLUS"? JAKIE KROKI ZOSTANĄ OSTATECZNIE PODJĘTE W TEJ KWESTII

Portal "Życie" pisał również: LOSY BOHATERÓW PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY" NABIERAJĄ TEMPA. DAMSKA CZĘŚĆ OGLĄDAJĄCYCH PROGRAM JEST ZACHWYCONA BRATEM PAWŁA