Sceny jakie miały miejsce podczas jednego z lotów do Detroit w Stanach Zjednoczonych wywołały niemałe zdziwienie na twarzach pasażerów. Obsługa samolotu nie wiedziała, co ma zrobić.

Niektóre osoby nie radzą sobie ze stresem?

Dla wielu osób lot samolotem jest sytuacją bardzo stresującą. Nie ulega zatem wątpliwości, że każdy próbuje na swój sposób poradzić sobie ze stresem. Jednak ta pasażerka wybrała jeden z najbardziej niekonwencjonalnych sposób, których moglibyśmy się spodziewać.

Jak donosi portal o2, podczas lotu do Detroit pasażerka weszła na siedzenia i trzymała się schowków na bagaże. W międzyczasie zaczęła wykrzykiwać dość obraźliwe słowa zarówno w kierunku pozostałych pasażerów, jak i obsługi.

YouTube

Pasażerowie byli zażenowani całą sytuacją!

Wielu pasażerów stwierdziło, że kobieta zachowuje się tak, jak osoba egzorcyzmowana,byli przekonani, że kobieta jest po prostu opętana. Nikt jednak nie wiedział, jak powinien się zachować w takiej sytuacji i czy pasażerka nie będzie agresywna.

Kiedy wsłuchamy się w głosy nagrane na filmiku to wyraźnie usłyszymy jak jeden z pasażerów zwrócił się do kobiety z języku angielskim mówiąc, aby najlepiej poszła do domu. Jednak nie uspokoiło to w żaden sposób pasażerki, która dalej kontynuowała wyzwiska.

Do tej pory jednak nie pojawiły się informacje na temat tego, co stało się z kobietą po lądowaniu samolotu i czy została przekazana w ręce policji. Nie ulega jednak wątpliwości, że sytuacja była dość nietypowa i wiele osób poczuło się zagrożonych.

Jak informował portal "Życie": EDYTA GÓRNIAK ZEBRAŁA CIĘGI OD WIDZÓW „THE VOICE OF POLAND”, O CO POSZŁO? KOMPLETNIE ZASKOCZENIE, PIOSENKARKA W OGÓLE SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁA

Przypomnij sobie: KINGA DUDA ZNÓW SPOTKAŁA SIĘ Z OSTRA KRYTYKĄ POD SWOIM ADRESEM. KILKA MOCNYCH SŁÓW PADŁO ZE STRONY EWY MINGE, PROJEKTANTCE BARDZO SIĘ TO NIE PODOBA

Portal "Życie" pisał również: ZMIANY W ŻYCIU AGNIESZKI RADWAŃSKIEJ, JEJ WIELKIE MARZENIE SPEŁNIA SIĘ OD DWÓCH MIESIĘCY. TENISISTKA ZAMIEŚCIŁA ZDJĘCIE W SIECI, WSPANIAŁA SCENA