Według mediów Alinka po porodzie trafiła do szpitala położniczego, po czym znalazła się w internacie, gdzie spędziła 6,5 ​​roku.

Pewnego dnia Olena Popowych przyszła do szkoły z internatem i zdecydowała się adoptować chłopca lub dziewczynkę poniżej 7. roku życia. Kobieta nie mogła biologicznie mieć dziecka i postanowiła w ten sposób zostać matką.

Najtrudniejszym momentem był wybór dziecka. Elena mówiła, że ​​Alinka nie była pierwszym dzieckiem, które przyciągnęło jej uwagę.

„Poznajesz dziecko i niemal od razu zdajesz sobie sprawę, że nie czujesz do niego matczynego pociągu. Było jedno dziecko, drugie, trzecie — i bałem się, że nie mogę znaleźć dziecka, które pokocham.

Dziecko, do którego coś poczuję. Co poradziła mi mama: patrz, czekaj i poczuj, nie rób szybkiego kroku. Po rozmowie z matką ponownie przejrzałam te akta i zwróciłam uwagę na Alinę, po czym nawiązałam znajomość”- powiedziała Olena.

Dodała, że ​​weszła do gabinetu dyrektora i zobaczyła dziewczynę z posiniaczonymi łokciami i kolanami, po czym zorientowała się, że... jest jej dzieckiem.

Alina powiedziała, że ​​marzy o swojej rodzinie, ale nikt nie chciał jej adoptować ze względu na jej „waleczną” naturę.

Elena adoptowała dziewczynę. Alina długo przechodziła proces adaptacji, ale w końcu przyzwyczaiła się do nowego życia.

Teraz Alina mieszka z mamą od 4 lat, chodzi do szkoły, maluje obrazy i ma idealne życie.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: AKTOR ZNANY ZE ZŁOTOPOLSKICH POWAŻNIE UCIERPIAŁ W WYPADKU. W POWROCIE DO ZDROWIA NIEZBĘDNA JEST DŁUGOTRWAŁA REHABILITACJA, PRZYDA SIĘ KAŻDA POMOC

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: MAŁGORZATA ROZENEK MA JUŻ DOŚĆ KĄŚLIWYCH UWAG OD INTERNAUTÓW. MŁODEJ MAMIE PUŚCIŁY NERWY

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: NARESZCIE DOCZEKALIŚMY SIĘ OBNIŻEK CEN! POLACY BĘDĄ NIESAMOWICIE ZADOWOLENI. KTÓRE Z PRODUKTÓW BĘDĄ TAŃSZE I O ILE