Jak podaje portal RadioZet już dziś o godzinie 19:57 polskiego czasu SpaceX wyniesie na orbitę 60 satelitów Starlink. Do tego celu po raz kolejny posłuży rakieta Falcon 9. Jest to kolejny etap ogromnego projektu firmy SpaceX.

Warto dziś spojrzeć w niebo!

Fima SpaceX została założona przez Elona Muska. Mężczyzna wprowadził do tej pory wiele niesamowitych projektów. To on jest odpowiedzialny między innymi za wysłanie w kosmos Tesli.

Pierwotnie wyniesie na orbitę kolejnych 60 Starlinków miało obyć się wczoraj, jednak start został odwołany ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne. Kolejne podejście zaplanowane jest na dzisiejszy wieczór.

My możemy zaobserwować rakietę Falcon 9 na niebie! Wystarczy wypatrywać jej około 15 minut po starcie, czyli w okolicach godziny 20:10 – 20:15. Będzie widoczna jako jasny punkt przemieszczający się po nieboskłonie.

Przełomowy projekt, który może zmienić świat!

Projekt Starlink to system telekomunikacyjny wykorzystujący satelity. Dzięki rozmieszczeniu 12 000 satelitów na całej orbicie okołoziemskiej, zapewniony zostanie nieograniczony dostęp do Internetu, niezależnie od lokalizacji.

Projekt rozpoczął się w maju ubiegłego roku i wtedy to umieszczono na orbicie pierwsze satelity. Obecnie w przestrzeni krąży ich już kilkaset. Według planów umieszczenie wszystkich 12 000 satelitów ma zostać zakończone w 2027 roku.

Transmisja na żywo z dzisiejszego startu rakiety Falcon 9 będzie także prowadzona w serwisie YouTube na kanale SpaceX. Warto śledzić dokonania ludzkości, które niewątpliwie przejdą do historii!

Jak informował portal "Życie": TO NAGRANIE WZRUSZA NAWET NAJWIĘKSZYCH TWARDZIELI. MAMA NAGRAŁA CZWORACZKI, KIEDY WZAJEMNIE OKAZYWAŁY SOBIE MIŁOŚĆ

Przypomnij sobie: MASECZKI BĘDZIE NOSIĆ JESZCZE PRZEZ DWA KOLEJNE LATA? PONURA WIZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA, POLACY NIE BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał również: KORONAWIRUS NADAL NIE DAJE ZA WYGRANĄ. OSTATNIO POTWIERDZONO KOLEJNE, DUŻE OGNISKO. OSOBY ZAKAŻONE BRAŁY UDZIAŁ W PRODUKCJI ŻYWNOŚCI