Wszyscy, którzy maja rodzeństwo doskonale wiedzą, że wspólnemu życiu towarzyszą nieustanne bójki, kłótnie i przepychanki. Jednak kiedy tylko potrzebne jest wsparcie, to właśnie brat i siostra staną za Tobą murem i ochronią Cię przed całym światem.

Niesamowite maluchy!

Według informacji podanych przez portal GoodTimes, kanadyjskie małżeństwo doświadczyło niesamowitego szczęścia. Na świat przyszły bowiem czworaczki. Maluchy urodzone w 2016 roku mają na imię Emily, Grace, Abigail i Mikael.

Kiedy dziewczynki miały roczek, ich mama przyłapała je na zabawnej i rozczulającej sytuacji. Maluchy bowiem postanowiły okazać sobie uczucia w niecodzienny sposób. Wszystko zostało uwiecznione na filmie.

Źródło: Facebook: Webb Quadruplets Updates

Nagranie wzrusza do łez nawet największych twardzieli!

Podczas zabawy maluszki nagle zaczęły bardzo mocno się przytulać i poklepywać nawzajem. W taki sposób wyrażały sobie swoją ogromna, siostrzaną miłość! Mama dziewczynek nie mogła opanować zdumienia!

Nie ulega też wątpliwości, że nagranie, które opublikowała stopiło niejedno twarde serce. Widok uroczych maluchów, które okazują sobie nawzajem uczucie w tak piękny sposób, niemal natychmiast wywołuje łzy wzruszenia!

Dzięki nagraniu dziewczynki bez wątpienia będą miały niesamowitą pamiątkę, którą mama pokaże im kiedy będą starsze. Taka siostrzana miłość jest jednym z najpiękniejszych uczuć, jakiego można doświadczyć. Co więcej, miłość między rodzeństwem trwa do końca i niemal zawsze możemy być pewni, że mając brata lub siostrę nigdy nie zostaniemy sami!

The girls love hugging each other 🤗

Posted by Webb Quadruplets Updates on Monday, January 1, 2018

Jak informował portal "Życie": HISTORIA TEJ DZIEWCZYNKI WZRUSZA DO ŁEZ! MUSIAŁA PRZEJŚĆ KILKA BOLESNYCH OPERACJI, ABY FINALNIE MÓC ZOBACZYĆ SWOJĄ MAMĘ, JEJ REAKCJA ROZDZIERA SERCE

Przypomnij sobie: MASECZKI BĘDZIE NOSIĆ JESZCZE PRZEZ DWA KOLEJNE LATA? PONURA WIZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA, POLACY NIE BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał również: WKRÓTCE WEJDĄ W ŻYCIE POTĘŻNE ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM? KIEROWCY OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE POSTÓJ BĘDZIE OZNACZAŁ KARĘ, A MANDATY ZWIĘKSZĄ SIĘ CZTEROKROTNIE