Tym razem, nie widzimy na nagraniu uchwyconego zwierzęcia zagrożonego gatunku, czy nietypowego zachowania niedźwiedzi bądź lisów. Film przedstawia coś tak kuriozalnego, że nie można przestać się śmiać!

Filmik natychmiast trafił do sieci i bawi niemal wszystkich. Takich scen w lasach Bieszczadów próżno szukać!

Nagranie zostało zamieszczone na Facebooku nadleśnictwa Baligród już w poniedziałek i robi prawdziwą furorę, doczekało się mnóstwa polubień i udostępnień.

Jesteśmy pewni, że widok, który ujrzeli pracownicy nadleśnictwa, obserwujący życie lasu i zachowania zwierząt musieli mieć po obejrzeniu zapisu dobry humor przez cały dzień. Tym razem, zaskoczył ich nie niedźwiedź, zając, ryś czy lis, a Homo sapiens sapiens!

Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe pokazało fragment nagrania z leśnego „monitoringu”, czyli fotopułapki. Możemy zobaczyć na nim młodego mężczyzny, obwieszonego aparatami, Fakt sugeruje, że to zapalony amator bieszczadzkiej przyrody.

Mężćzyzna w bieszczadzkich lasach zachowywał się nietypowo. Uchwyciła go fotopułapka!

Nie wiemy, czy fotograficzne łowy były udane, jednak popis tanecznych umiejętności jegomościa przejdzie do jasnych dziejów social mediów!

Okazuje się bowiem, że mężczyzna zaprezentował w bardzo profesjonalny sposób kompletny układ choreograficzny słynnej „Macareny” – wielkiego hitu muzycznego lat 90. Grupy Los Del Rio!

– Czasem fotopułapka uchwyci radosnego turystę radośnie pląsającego w gęstym lesie. Jako, że to nasz znajomy to udostępniamy z przestrogą dla innych. Nie bójcie się tańczących fotografów. Pozdrawiamy! Macarena? – pytają leśnicy Nadleśnictwo Baligród.

Komentatorzy ubawieni po pachy nie omieszkali nie skomentować nagrania!

– Jakbym spotkał gościa w kominiarce, tańczącego tak specyficznie brałbym nogi za pas. Dzik by mnie chyba mniej wystraszył – napisał jeden z użytkowników Facebooka.

Czasem fotopułapka uchwyci radosnego turystę radośnie pląsającego w gęstym lesie. Jako, że to nasz znajomy to...

Posted by Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe on Monday, September 14, 2020

Jak informował portal "Życie": HISTORIA TEJ DZIEWCZYNKI WZRUSZA DO ŁEZ! MUSIAŁA PRZEJŚĆ KILKA BOLESNYCH OPERACJI, ABY FINALNIE MÓC ZOBACZYĆ SWOJĄ MAMĘ, JEJ REAKCJA ROZDZIERA SERCE

Przypomnij sobie: MASECZKI BĘDZIE NOSIĆ JESZCZE PRZEZ DWA KOLEJNE LATA? PONURA WIZJA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA, POLACY NIE BĘDĄ Z TEGO ZADOWOLENI

Portal "Życie" pisał również: WKRÓTCE WEJDĄ W ŻYCIE POTĘŻNE ZMIANY W KODEKSIE DROGOWYM? KIEROWCY OBAWIAJĄ SIĘ, ŻE POSTÓJ BĘDZIE OZNACZAŁ KARĘ, A MANDATY ZWIĘKSZĄ SIĘ CZTEROKROTNIE