Często widzimy w mediach różne wydarzenia, których racjonalne wytłumaczenie wydaje się wręcz niemożliwe. Nie każdy w nie dowierza – dopóki sami nie doświadczymy czegoś podobnego.

Niektóre ze zjawisk można racjonalnie wyjaśnić, ewentualnie przyjąć za przywidzenie lub zbieg okoliczności. Jednak wśród nich znajdują się także takie, których nikt nie potrafi wytłumaczyć, a im dłużej się zastanawiamy, tym większym niepokojem nas napawają.

Czy przedziwne zjawisko oznacza koniec świata?

W ostatnim czasie miało miejsce zjawisko, którego większość „zwykłych śmiertelników” nie potrafi wyjaśnić. To właśnie ono stało się przedmiotem ożywionych dyskusji. Czy to zapowiedź apokalipsy?

Źródło: fakt.pl
Źródło: fakt.pl

Portal Fakt informuje, że w pewnym momencie niebo po prostu stało się pomarańczowe, a do mieszkańców przestały docierać promienie słoneczne. Pojawiło się sporo opinii, że może to mieć związek z Apokalipsą.

Zjawisko to mogli zaobserwować mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, a dokładniej – San Fransisco oraz innych hrabstw Bay Area w Kalifornii. Dziwne, pomarańczowe niebo wywołało ogromny niepokój wszak rzadko spotyka się z takimi zjawiskami.

Ludzie zaczęli zastanawiać się i pytać w internecie, czy to pierwsze znaki końca świata. Ostatecznie jednak uzyskali odpowiedź od The National Weather Service (NWS), państwowego instytutu meteorologii, który wyjaśnił, że takie zabarwienie mebla ma inną przyczynę.

Źródło: fakt.pl
Źródło: fakt.pl

Wszystko ze względu na pożary, które rozprzestrzeniają się po Zachodnim Wybrzeżu. Żywioł, za którym stoją m.in. zmiany klimatyczne, nie daje mieszkańcom spokoju już od maja.

Ze względu na fakt, że dym zasłonił niebo i odciął dopływ promieni słonecznych, temperatury, które tam panują, są o ok. 10 stopni niższe. Właśnie dlatego NWS powiadomiło, że obecnie nie może celnie prognozować pogody.

Przez pożary pogorszyła się jakość powietrza – wokół pełno jest smogu, a z nieba sypie się biały popiół.

Przypomnij sobie o… RODZINA I FANI ANDRZEJA STRZELECKIEGO SĄ ZASKOCZENI TAKIM ROZWIĄZANIEM? NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEJ PROPOZYCJI OD PRODUCENTÓW „KLANU”

Jak informował portal Życie: KRAKÓW: PREZYDENT PRZEDSTAWIŁ PROJEKT PODWYŻKI CEN BILETÓW. KOSZTY MOCNO WZROSNĄ DLA PASAŻERÓW

Portal Życie pisał również o… KRZYSZTOF JACKOWSKI PODZIELIŁ SIĘ PRZERAŻAJĄCĄ WIZJĄ. TO STANIE SIĘ JUŻ JESIENIĄ