Postać księżnej Diany do dziś budzi wiele kontrowersji. Jak się okazuje kobieta odeszła zabierając ze sobąwiele tajemnic.

Tragiczne życie Diany

Księżna Diana zginęła 31 sierpnia 1997 roku w tragicznych okolicznościach. Księżna Diana oraz jej partner starali się uciec przed pościgiem paparazzi, podczas przemieszczania siępomiędzy hotelem Ritz Paris, a apartamentem który znajdował się przy ulicy Arsene Houssaye. Niestety, kierowca samochodu którym podróżowała para uderzył w filar tunelu Alma, wszyscy podróżujący autem zginęli na miejscu.

Jak informuje portal Pikio.pl, ostatnio ukazała się książka „Opowieści z angielskiego dworu”, której autorkąjest Magdalena Niedźwiecka. Pisarka wskazuje na to, że księżna Diana była zupełnie innąosobą, niżpostrzegali jąpoddani i społeczeństwo na całym świecie.

Wiele osób uważało, że rozwód księżnej Diany ze swoim mężem oraz fakt, że księżna nie mogła ponownie ułożyć sobie życia wynikał z tego, że nieustannie nie mogła pogodzić sięze zdradą, jakiej dopuścił sięjej mąż.

Jak wskazuje Magdalena Niedźwiecka, księżna Diana wiedziała, że miłość Karola skierowana jest w stronę Camilli, z którą spędził nawet noc przed ślubem z Dianą.

Jaka była księżna?

Książę Karol przez cały czas trwania związku kierował w stronęswojej małżonki wiele uraz. Mężczyzna twierdził, że księżna Diana manipuluje nim i traktuje w taki sposób, jakby był jej własnością. Co więcej, Magdalena Niedźwiecka wskazuje, że Diana chciała aby jej mąż nigdy nie był szczęśliwy z innąkobietą.

Okazuje się, że księżna Diana była przekonana, że książę Karol nie zdecyduje sięna rozwód z powodu etykiety dworskiej. Jak jednak wiemy, stało sięzupełnie inaczej.

Jak donosi portal Pikio.pl jakiś czas temu ujawniona została jedna z tajemnic księżnej Diany. Jak sięokazuje, jakiś czas przed tragicznymi wydarzeniami księżna nagrywała kasety magnetofonowe, na których opowiadała o swoim życiu. Jej opowieści dotyczyły nie tylko codzienności na królewskim dworze, ale także życia seksualnego z mężem księżnej.

Z kaset wynika, że księżna Diana zaplanowała małżeństwo z księciem Karolem i chciała do niego doprowadzić za wszelkącenę. Jak widać, udało jej sięosiągnąć zamierzony cel.

Jak informował portal „Życie”: PIERWSZY KRYZYS W ZWIĄZKU MEGHAN I HARRY'EGO? KSIĄŻE PRZYLECIAŁ DO WIELKIEJ BRYTANII BEZ ŻONY

Przypomnij sobie: MAŁGORZATA ROZENEK - MAJDAN WDAŁA SIĘ W POLITYCZNĄ POTYCZKĘ? GWIAZDA STANOWCZO ODPOWIEDZIAŁA NA KRYTYKĘ

Portal „Życie” pisał również:ŻONY ZNANYCH PIŁKARZY WSPIERAJĄ SIĘ W TRUDNYCH CHWILACH. ANNA LEWANDOWSKA DORADZIŁA MAŁGORZACIE ROZENEK