41-letnia Gemma wychodzi z klubu z 22-letnią Sherry do drugiej w nocy. Często mylone są z siostrami. Kobieta jest dumna z bliskiej więzi i zaufania między nimi.

Pomimo potępienia ze strony niektórych rodziców, Brytyjka nie uważa, że ​​wiek i status stanowią przeszkodę w zabawnych imprezach z młodymi ludźmi. Dowiedz się, jak matka i córka spędzają razem czas z naszego materiału.

41-letnia Gemma Clarkson i jej 22-letnia córka Sherry spędzają razem wolny czas. Często chodzą do pubów, klubów, festiwali i koncertów. Pomimo tego, że wiele osób uważa, że ​​walijska gospodyni domowa jest za stara na imprezowanie, mówi, że życie jest zbyt krótkie, aby martwić się takimi drobiazgami.

Brytyjka jest żonata, by ugotować Jeremy'ego i wychowuje kolejnego 11-letniego syna, Brady'ego. Po raz pierwszy poszła z córką do pubu, kiedy skończyła 18 lat.

Teraz chodzą razem prawie w każdy weekend. Gemma uważa się za dobrą matkę i jest dumna, że ​​istnieje między nimi tak bliski związek.

Przyjaciele Sherry często zapraszają ją na spotkanie, a ona wzywa ją do siebie. Gemma pracowała w pubie, a jej córka przyjechała do niej jako nastolatka. Tam rozmawiała z ludźmi znacznie starszymi od niej.

Czasami babcia, 60-letnia Adele, również dołącza do matki i córki. Trzy pokolenia idą do pubu razem. I choć często są za to krytykowani, Gemma uważa, że ​​życie jest zbyt krótkie, aby się tym martwić. Chce, aby jej dzieci miały jak najwięcej miłych wspomnień spędzonego wspólnie czasu.

Pomimo 20-letniej różnicy wieku Gemma i Sherry są do siebie bardzo podobne, nie tylko zewnętrznie. Lubią tę samą muzykę, mają te same hobby, a co najważniejsze, lubią spędzać wolny czas i wypić dobrego drinka.

Córka dzieli się z matką wszystkim, co dzieje się w jej życiu, prosi o radę i prosi o pomoc w razie potrzeby. Czasami córka przyjaciela zwraca się również do kobiety o poradę.

Gemma jest dumna ze swoich dzieci. Chociaż niektórzy rodzice twierdzą, że usuwa granice między pokoleniami, Brytyjczycy są przekonani, że w pełni wypełnia swój obowiązek rodzicielski.

Kobieta wychowała córkę na wolność, a drzwi ich domu były zawsze otwarte dla przyjaciół. Zawsze ma coś do powiedzenia z młodymi ludźmi, pomimo różnicy wieku.

Matka imprezowicza chce zainspirować innych rodziców, aby nie wahali się chodzić ze swoimi dziećmi na imprezy i puby, obawiając się potępienia społeczeństwa.

Gospodyni uważa, że ​​najważniejsze jest utrzymanie dobrych relacji z dziećmi, rozwijanie i spędzanie jak największej ilości czasu razem. Ma nadzieję, że w przyszłości jej córka i wnuki będą miały taki sam związek jak teraz. Sherry mówi, że jej matka jest jej najlepszą przyjaciółką, a co może być lepszego dla kobiety?

Ale 38-letnia Philip z Irlandii, mimo młodego wyglądu, jest już babcią. Oni i ich córka są często myleni z siostrami.

Warto sobie przypomnieć...JAK JEŚĆ MANDARYNKI, BY NIE ZAGRAŻAŁY ZDROWIU. JEST JEDNA BARDZO WAŻNA ZASADA

Portal "Życie" pisał: OŁÓW I RTĘĆ W RYBNYCH FILETACH. ŚWIĄTECZNE PROMOCJE MOGĄ NIE WYJŚĆ NA ZDROWIE