Dokładnie tak postąpił młody człowiek z chińskiej prowincji Fujian, gdy postanowił zemścić się na swojej narzeczonej, która go zdradziła na weselu.

Młodzi ludzie znali się od prawie dwóch lat i ostatecznie postanowili legitymizować swój związek.

Dzień ślubu był ustalony, ale pan młody nie zdawał się ufać swojej dziewczynie do końca, jeśli zainstaluje kamery CCTV w mieszkaniu. Nawiasem mówiąc, sfilmowali coś ciekawego później.

I ten „interesujący” pan młody zademonstrował na weselu. Gdy państwo młodzi stanęli na scenie, gospodarz ślubu ogłosił, że teraz goście zobaczą film o tym, jak przyszły mąż i żona dorastali i dorastali.

Ale po chwili na ekranie pojawiło się zupełnie inne wideo dla osób w wieku 18+.

W tym filmie panna młoda zdradziła pana młodego ... z mężem własnej siostry, która w tym czasie była w 6 miesiącu ciąży.

Powiedzieć, że goście byli w szoku, znaczy nic nie mówić ...

„A myślałeś, że nic nie wiem?” Pan młody spytał pannę młodą, zarumieniła się dziko i rzuciła bukietowi panny młodej w twarz. Cóż, wtedy zaczęła się walka i goście pospieszyli, by ich rozdzielić. Jednym słowem ślub był sukcesem.

Później przyjaciele panny młodej powiedzieli, że dziewczyna była podobno poślubiona pod presją.

Pan młody często ją bił, więc aby zgodziła się zostać jego żoną, obiecał jej, że da mieszkanie i samochód.

Przypomnij sobie GWIAZDA POLSKIEGO KINA POWAŻNIE CHORUJE. CO DZIEJĘ SIĘ Z BARBARĄ BRYLSKĄ

Jak informował portal „Zycie” MAGDA GESSLER CAŁA WE ŁZACH W PROGRAMIE "KUCHENNE REWOLUCJE". POWODEM TEGO PRZYKRE WYDARZENIE W RODZINIE RESTAURATORÓW

Zycie pisał również o STANISŁAW BAREJA. JEGO FILMY BYŁY KRYTYKOWANE I CENZUROWANE PRZEZ WŁADZĘ. MIMO TO, OSIĄGNĄŁ OGROMY SUKCES