Piątkowe zdarzenie z udziałem Polaka dalej jest tematem numer jeden. Chociaż sam bohater nie chce o sobie mówić, na światło dzienne wychodzą coraz to nowsze informacje na temat Polaka, który obezwładnił terrorystę na Moście Londyńskim.

28-letni napastnik Ushman Khan, uzbrojony w nóż i obwieszony atrapami ładunków wybuchowych, atakował przechodniów na Moście Londyńskim. Na szczęście, spotkał się ze zdecydowanym działaniem przypadkowych ludzi, którzy korzystając z przedmiotów, które mieli przy sobie, powalili go na ziemię zabierając narzędzie, którym się posługiwał . Wykorzystywali do tego parasole, kije, a nawet gaśnicę samochodową.

Jedną z osób, które zdecydowały się na obezwładnienie napastnika był Polak, który ma na imię Łukasz. Mężczyzna widząc z okna restauracji całą sytuację, zdjął wiszący na ścianie kieł narwala i pobiegł w kierunku napastnika.

Pomimo, że nożownik ranił mężczyznę w rękę, ten zdecydował się zaatakować go zabranym ze sobą kłem.

Polak na co dzień pracuje jako kucharz w Fishmonger's Hall. Jak się okazuje, Łukasz K. jest cenionym pracownikiem, który dzięki swojej odwadze, jeszcze bardziej zyskał w oczach szefa.

Jak podaje Pikio.pl, Łukasz K. interesuje się nurkowaniem. To właśnie jemu poświęca każdy wolny czas. Z pewnością, dzięki ostatnim wydarzeniom, szef nagrodzi Polaka urlopem, na którym będzie mógł ochłonąć i poświecić się swojej pasji.