Zaczyna się już świąteczna gorączka. Jak co roku w wielu miejscach na całym świecie trwają intensywne przygotowania do ulubionego okresu w roku dla wielu z nas, czyli Bożego Narodzenia. Zarówno w domach, jak i na ulicach miast pojawiają się liczne świąteczne ozdoby oraz bogato przystrojone choinki.

W hiszpańskim mieście Marbella stanęło drzewko, które bije na głowę wszystkie inne. Stoi tam najdroższa choinka na świecie. Za jej stworzenie odpowiada Brytyjka, Debbie Wingham. Projektantka znana jest z tworzenia ekskluzywnych ubrań dla gwiazd. Ma na swoim koncie również zaprojektowanie najdroższego ubrania świata.

Teraz Debbie Wingham postanowiła zabrać się za choinkę wartą grube miliony. Jak podaje portal ofeminin.pl, drzewko zostało ozdobione przy użyciu dekoracji wartych niemalże 12 milionów funtów, czyli około 60 milionów złotych. Za projekty ozdób odpowiada między innymi Chanel, Bulgari czy Cartier.

Do dekoracji choinki użyto różowych, czerwonych, białych i czarnych diamentów oraz szafirów. Oprócz bajońsko drogiej biżuterii od projektantów, na choince znajdują się też bardziej tradycyjne ozdoby oraz jadalne dekoracje.

Choinkę, której wartość w przeliczeniu może dawać 218 ekskluzywnych samochodów marki Tesla lub ponad 6 tys. wycieczek all inclusive na Bali, można oglądać od 1 grudnia. Stoi w hotelu Kempinski Hotel Bahia w Marbelli, gdzie mogą ją podziwiać hotelowi goście.

Przypomnij sobie o… KRÓLOWA ELŻBIETA II JUŻ OTWORZYŁA SEZON ŚWIĄTECZNY. W PAŁACU BUCKINGHAM STANĘŁA OGROMNA CHOINKA. JAK WYGLĄDA

Jak informował portal Życie: ZMIANY W KODEKSIE PRACY 2020 ODCZUJĄ WSZYSCY PRACOWNICY. CHODZI RÓWNIEŻ O WYMIAR URLOPU

Portal Życie pisał również o… ZUS OBNIŻYŁ EMERYTURĘ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. POMIMO TEGO, PREZES NADAL DOSTAJE CO MIESIĄC KOKOSY