Nadal nie milkną zachwyty oraz gratulacje po ostatnim sukcesie Kamila Stocha. Nasz skoczek po raz trzeci wygrał Turniej Czterech Skoczni i sięgnął po Złotego Orła. Dzięki niesamowitej wygranej, obecnie Kamil Stoch znajduje się na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata!

Jesteśmy dumni!

Nie da się także ukryć, że nazwisko Kamila stało się popularne nie tylko w Polsce, ale także poza granicami naszego kraju. Jak się jednak okazuje, nasz skoczek nie jest zbyt chętny do chwalenia się swoją sławą. Nadal pozostaje skromny, a najważniejsza jest dla niego jego żona oraz wierni kibice.

Jak informuje portal Plotek, Kamil Stoch opublikował ostatnio na swoim Instagramie post, w którym podziękował fanom za to, że nieustannie w niego wierzą i mocno mu kibicują.

- Emocje powoli opadają i pora zabrać głos. Dziękuję Wam za wsparcie i dopingowanie nas wszystkich! Odczuwałem je każdego dnia – napisał Kamil Stoch.

Kamil Stoch żartuje z żony!

Co więcej, skoczek nie zapomniał także w żartobliwy sposób wspomnieć o swojej ukochanej żonie, która już czeka na niego w domu!

- Galeria trofeów jest niemal gotowa i zżera mnie ciekawość, jak mądra głowa @ewabilanstoch wkomponuje orła w swój plan doskonały – dodał sportowiec.

Czy już niebawem zobaczymy zatem na profilu Kamila zdjęcie jego ogromnej kolekcji nagród, które zdobył przez lata?

Jak informował portal "Życie": BYŁY PREZYDENT NASZEGO KRAJU PODZIELIŁ SIĘ SWOIMI PLANAMI NA 2021 ROK. CO TAKIEGO MA ZAMIAR ZROBIĆ ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Przypomnij sobie: KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

Portal "Życie" pisał również: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MULLER

O tym się mówi w Polsce: ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI TO NIE TYLKO PRESTIŻ, ALE I SPORE PIENIĄDZE. ILE ZAROBIŁ KAMIL STOCH NA WYGRANEJ W TCS? W GRZE DUŻA WYGRANA