Jak podaje portal "Super Express", choć kariera sportowa Agnieszki Radwańskiej zakończyła się już jakiś czas temu, jedna z najlepszych tenisistek w historii krajowego sportu nadal może liczyć na sporą sympatią kibiców. Od niedawna Agnieszka sprawdza się w roli mamy, teraz przyszedł czas, żeby spróbować czegoś nowego. Radwańska spróbuje swoich sił, jako ekspertka Canal+.

Dobre wieści dla fanów tenisa

W ostatnich miesiącach fani tenisa mieli wiele powodów do radości. Jednym z najważniejszych był sukces Igi Świątek we French Open. Choć nie tylko. Pod koniec ubiegłego roku, Canal+ poinformował, że wykupił prawa do transmitowania meczów z cyklu WTA. Na antenie stacji będzie można zobaczyć nawet do 50 meczów w tracie trwania sezonu.

Kolejną dobrą wiadomością, jest to, że ekspertką stacji Canal+ zostanie uwielbiana przez fanów tenisa Agnieszka Radwańska. Po sukcesach Igi Świątek grono fanów tenisa zdecydowanie się powiększyło. Canal+ będzie pokazywało mecze tenisa pań w latach 2021-2026.

Agniesza Radwańska ma komentować "największe i najważniejsze mecze" emitowane w Canal+, o czym poinformował Kamil Szumlicz z Canal+ w rozmowie z portalem "Sport.pl". Warto wspomnieć, że ekspertem stacji zostanie również mąż Agnieszki Radwan, Dawid Celt.

Sezon rozpoczął się 6 stycznia w Abu Zabi. Kolejny turniej będzie rozegrany w Melbourne już pod koniec tego miesiąca. Odbędzie się on bezpośrednio przed Australian Open. Warto jednak pamiętać, że prawa do transmitowania wielkoszlemowego australijskiego turnieju ma w tym sezonie jeszcze stacja Eurosport.

Będziecie oglądać mecze komentowane przez Agnieszkę Radwańską?

To też może cię zainteresować: Niekwestionowany sukces Polaków w 69. Turnieju Czterech Skoczni! Piotr Żyła znów zaskoczył podczas wywiadu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kiedy znów będziemy mogli pójść do galerii handlowej? Jarosław Gowin zabrał głos w sprawie. Czy Polacy będą mieli powody do radości

O tym się mówi: Czy Polskę czeka zima stulecia? Pogoda na najbliższy czas może zaskoczyć. Czy jest sens wyciągać sanki