Nie da się ukryć, że skoki narciarskie są mocną stroną Polaków! Po ogromnych sukcesach Adama Małysza, jakie miały miejsce kilkanaście lat temu, nieustannie kontynuujemy dobrą passę!

Kibice są pod wrażeniem!

Wczoraj miał miejsce trzeci konkurs w Turnieju Czterech Skoczni. Sportowcy mieli szansę spróbować swoich sił na skoczni w Innsbrucku. Po raz kolejny nasi reprezentanci nie zawiedli i osiągnęli niesamowite wyniki!

Jak przypomina portal Eurosport, wczoraj najlepszy okazał się Kamil Stoch! To dla niego ogromny sukces, bowiem jest to 37 zwycięstwo skoczka w Pucharze Świata. Jeśli wygra jeszcze dwa razy, to zrówna się w zwycięstwach z Adamem Małyszem!

Wczoraj na trzecim miejscu uplasował się natomiast Dawid Kubacki, co również jest potwierdzeniem niesamowitych zdolności naszego skoczka! Największym optymizmem napawa nas jednak tabela ogólnej klasyfikacji Turnieju Czterech Skoczni!

Trzymamy kciuki!

Jak się okazuje, na pierwszym miejscu uplasował się obecnie Kamil Stoch, tuż za nim jest natomiast Dawid Kubacki. Na ósmym miejscu znajduje się Piotr Żyła, a na dziesiątym Andrzej Stękała! Mamy zatem ogromne powody do radości!

- Konkurs po konkursie Polacy odpalają noworoczne petardy i nie schodzą z podium Pucharu Świata. Z przyjemnością patrzy się na ich skoki. Są nie tylko efektowni, ale też i skuteczni – tak Adam Małysz podsumował ostatnie osiągnięcia naszych skoczków!

Już w środę skoczkowie zmierzą się w ostatnim konkursie Turnieju Czterech Skoczni, który odbędzie się w Bischofshofen. Trzymamy kciuki za naszych orłów i liczymy na kolejne, niesamowite osiągnięcia!

Jak informował portal "Życie": ADAM NIEDZIELSKI JEST NIEUGIĘTY W SPRAWIE SZCZEPIEŃ! MINISTER ZDROWIA OCZEKUJE WYJAŚNIEŃ OD REKTORA WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO

Przypomnij sobie: KIEDY UCZNIOWIE WRÓCĄ DO SZKÓŁ? MINISTER ZDROWIA WYPOWIEDZIAŁ SIĘ NA TEMAT DECYZJI RZĄDU. RODZICE ZASTANAWIAJĄ SIĘ, CO STANIE SIĘ PO FERIACH ZIMOWYCH

Portal "Życie" pisał również: ZNANA GWIAZDA STANOWCZO SKOMENTOWAŁA POCZYNANIA TELEWIZJI POLSKIEJ. STANISŁAWA RYSTER NIE PRZEBIERAŁA W SŁOWACH