Kultowy i długo wyczekiwany każdego roku konkurs trwa i niebawem dobiegnie końca, a emocje nieustannie narastają. Polski mistrz w skokach narciarskich, Adam Małysz pokłada ogromne nadzieje w jednym z naszych rodaków i twierdzi, że ma spore szanse na wygranie Turnieju Czterech Skoczni. O kim mówi?

Postać Adama Małysza jest wszystkim doskonale znana - mimo iż sportowiec przestał już być skoczkiem narciarskim, a swoich czynności zawodowych nie wykonuje od lat i często podejmuje się innych zajęć, każdy jednak kojarzy go właśnie z tą zimową dyscypliną sportową.

Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ to właśnie dzięki niemu skoki narciarskie przez wielu zostały nazwane sportem narodowym, a sam Turniej Czterech Skoczni zyskał miano najbardziej popularnego konkursu, na który czekają Polacy każdego roku.

Powodem takiego stanu rzeczy jest także wysoko wykwalifikowana kadra Polska, która przynosi i daje nadzieje na kolejne zwycięstwa po Adamie Małyszu.

Adam Małysz typuje wygranego – kto nim jest?

Jak wynika z ostatnio udzielonego przez mistrza skoków narciarskich wywiadu, jego faworytem jest Kamil Stoch, który - według Małysza - ma spore szanse na zwycięstwo.

Poza nim jednak wysokie miejsca zajmuje także Dawid Kubacki, ale także Piotr Żyła i Andrzej Stękała.