Nie da się ukryć, że bycie żoną jednego z najpopularniejszych sportowców to niełatwa sprawa. Izabela Małysz nigdy nie ukrywała, że małżeństwo ze skoczkiem wymaga wielu poświęceń!

Wzloty i upadki!

Adam Małysz i Izabela Polok pobrali się dokładnie 16 czerwca 1997 roku. Owocem ich miłości jest ukochana córka Karolina. Para mimo wielu przeciwności losu i trudnych chwil nieustannie wspiera się, a małżonkowie przyznają, że nadal są w sobie zakochani!

W ostatniej rozmowie jakiej Izabela Małysz udzieliła dla portal Onet Sport wyznała, że małżeństwo z najpopularniejszym polskim skoczkiem nie zawsze było pasmem szczęścia i sukcesów. Żona Adama Małysza wspominała czas, kiedy sportowiec przechodził poważne załamanie, a ona była jego największym wsparciem i namawiała go, aby nie przerywał wtedy kariery.

Finalnie, Adam Małysz zrezygnował ze skokami narciarskimi tak, jak zaplanował, czyli w czasie swojej wspaniałej formy.

- Nie było dyskusji. Adam zawsze powtarzał, że chce zakończyć karierę, kiedy będzie na topie. I tak zrobił. A mnie tylko poinformował, że zmienia profesję – wyznała żona skoczka podczas rozmowy z dziennikarzami Onetu.

Żona skoczka nie dotrzymała obietnicy!

Co więcej, żona Adama Małysza wyznała, że złamała daną sobie obietnicę. Jeszcze kiedy jej mąż nieustannie spędzał czas na zawodach obiecała sobie, że kiedy tylko skończy karierę skoczka to każdy Sylwester będą spędzać na wystawnych balach. Czy ten plan się udał?

Jak przyznała Izabela Małysz, obecnie kiedy małżeństwo może już bez problemu uczęszczać na sylwestrowe imprezy, nie mają na to ochoty! Oboje zdecydowanie bardziej wolą świętować nadejście nowego roku w skromnym gronie przyjaciół na domówce!

Jak informował portal "Życie": WICEMINISTER ZDROWIA WALDEMAR KRASKA WYJAWIŁ PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ SENIORÓW. NA CO POWINNY BYĆ PRZYGOTOWANE OSOBY PO 60. ROKU ŻYCIA

Przypomnij sobie: FANI PROGRAMU "HOTEL PARADISE" NIE SPODZIEWALI SIĘ TAKIEGO ZWROTU WYDARZEŃ! CZY SONIA I ARTUR POSTANOWILI ZWIĄZAĆ SIĘ ZE SOBĄ

Portal "Życie" pisał również: CO KRYJE SIĘ WE WNĘTRZACH DOMU KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? PRAWDA WYSZŁA NA JAW. NIEWIELE OSÓB CHCIAŁOBY SIĘ TAM ZNALEŹĆ. NIEPOKOJĄCE ZNALEZISKA