"Pikio" donosi o cudownej wiadomości, jaką Adam Małysz uraczył internautów na swoim profilu na Instagramie. Okazuje się, że odwołane w Chinach zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich, będą mogły być zastąpione innymi wydarzeniami sportowymi, w zupełnie innej części świata.

Polska dostała zielone światło

Wielki zawód kibicom sprawiła wiadomość o odwołaniu konkursów w Chinach, gdyż każdy fan skoków narciarskich czeka z zapartycm tchem na kolejne sezony narciarskie.

W zeszły weekend reprezentanci naszego kraju zajęli trzecie miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Świata w Lotach Narciarskich w Planicy, a w ten sukces miał spory wkład 25-letni Andrzej Stękała. Reprezentacje Austrii i Niemiec zdobyły pierwsze i drugie miejsce, których Adam Małysz im pogratulował na swoim koncie na Instagramie.

Ostatnio ogłosił tam cudowną nowinę, która z pewnością uradowała polskich kibiców skoków narciarskich.

Zweryfikowano Kochani, mam dla was wspaniałą wiadomość. Polska otrzymała możliwość przeprowadzenia dwóch dodatkowych konkursów Pucharu Świata w skokach! Będą zorganizowane 13 i 14 lutego 2021 zamiast odwołanych zawodów w Chinach. (...)

Zaznaczył przy tym, że nie wiadomo jeszcze, czy zawody odbędą się w Wiśle, czy w Zakopanem, gdyż uzależnione jest to od zmieniającej się sytuacji w kraju. Dodał też, że zadecyduje między innymi dozwolona ilość miejsc, jakie będą mogli zająć kibice na trybunach.

Cieszycie się?

O tym się mówi: Ta stara moneta z czasów PRL jest warta kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jak ją rozpoznać

Zerknij tutaj: Najnowsze doniesienia płyną z Ministerstwa Zdrowia. Statystyki zakażeń nie napawają wakacyjnym optymizmem

Nie przegap: Bezpieczeństwo podczas wypoczynku nad wodą. Warto poznać kilka ważnych zasad