Najnowsze, opublikowane przez Piotra Żyłę zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w sieci! Skoczek pokazał, w jakich warunkach przebywają skoczkowie podczas trwającego konkursu. Internauci wręcz nie mogą w to uwierzyć!

Nadchodzi zima, a wraz z nią - jak co roku – rozpoczyna się sezon na skoki narciarskie.

Miłośnicy zimowych dyscyplin sportowych z niecierpliwością wyczekują tego czasu w roku, ponieważ ze względu na fenomenalne wyniki Polaków w skokach oglądanie rozgrywek powoduje ogromne emocje.

Właśnie rozpoczął się kolejny, coroczny turniej Pucharu Świata, który na początku odbywał się w Polsce, na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle - nasi skoczkowie zdobyli wówczas brązowy medal w konkursie drużynowym.

Kolejne rozgrywki zaś odbywają się już za granicą. Teraz zawodnicy zmagają się ze sobą w Finlandii, a dokładnie w Ruce. Wszystko byłoby jak najbardziej w porządku, gdyby nie jeden, mały szczegół zauważony przez fanów skoków narciarskich...

Fani nie mogą uwierzyć, w jakich warunkach przebywają polscy skoczkowie!

Niemalże każdy na pewno domyśla się, że skoczkowie wypoczywają w luksusowych apartametach, jednak prawda okazuje się być zupełnie inna i zaskakująca.

Piotr Żyła ostatnio opublikował fotografię z pokoju, w którym odbywają nocleg skoczkowie między kolejnymi dniami konkursu. Pokoje, według internautów przypominają... kontenery lub baraki! Są tak małe, że aż ciężko w to uwierzyć!