Nie da się ukryć, że niesamowita wygrana Igi Świątek w turnieju Rolanda Garrosa jest potężnym osiągnięciem, tym bardziej, że tenisistka zdobyła tytuł w wieku 19 lat. To może być powód do zazdrości wielu polskich przedstawicieli tenisa ziemnego, w tym również największej jego gwiazdy – Agnieszki Radwańskiej, które nie udało się zatriumfować w takim turnieju w całej karierze.

Ta kwestia stałą się języczkiem uwagi i w temacie postanowił się wypowiedzieć trener Igi Świątek, Piotr Sierzputowski. Czy Agnieszka Radwańska jest zazdrosna o niebywały sukces młodszej koleżanki i co myśli o rozwoju jej kariery?

Iga Świątek jest niewątpliwie jedną z najbardziej utalentowanych tenisistek młodego pokolenia, lecz chyba nikt nie przypuszczał, że uda się jej pokazać swój potencjał tak wyraziście i jednoznacznie jak w minionym French Open.

Polka praktycznie rozniosła w finale Amerykankę Sofię Kenin i z łatwością sięgnęła po puchar Roland Garros. To nigdy nie udało się Agnieszce Radwańskiej, zatem powody do zazdrości są i to nie byle jakie!

Agnieszka Radwańska zazdrosna o wielki sukces Igi Świątek? Trener 19-letniej zwyciężczyni Rollanda turnieju Garosa mówi wprost o relacji tenisistek

„Sprawa jest jasna: Agnieszka może zazdrościć Idze zwycięstwa w Paryżu, ale jesteśmy absolutnie pewni, że to jest zdrowa, sportowa zazdrość. Lubimy się z Agnieszką i z Dawidem Celtem – stawia sprawę jasno w rozmowie z portalem Sport PL Piotr Sierzputowski.

Szkoleniec Igi Świątek podkreślił również, że tenisistka jest „introwertyczką, wcale nie jest tak towarzyska, jak wielu ludzi sobie wyobraża”. Jednak obie panie są w dobrej komitywie i niejednokrotnie zdarzało się im wspólnie zjeść kolację i pogadać.

„To zawsze się bardzo cieszy. Bo bardzo fajnie nam się spędza razem czas” - przekonuje szkoleniowiec, cytowany przez Sport SE.

Jak informował portal "Życie ": IGA ŚWIĄTEK Z INTRATNĄ PROPOZYCJĄ REKLAMOWĄ DUŻEGO KONCERNU? NA TAKĄ STAWKĘ MOŻE PODOBNO LICZYĆ TYLKO ROBERT LEWANDOWSKI, ZAWROTNA SUMA ROBI WRAŻENIE

Przypomnij sobie: BOHATERKA „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” W SAMYM CENTRUM GROŹNEJ SYTUACJI. SAMOCHÓD MIAŁ BLISKIE SPOTKANIE Z AUTOBUSEM, MOGŁO SIĘ SKOŃCZYĆ FATALNIE

Portal "Życie" pisał również: UWIELBIAŁA JĄ CAŁA POLSKA, DO KOŃCA UKRYWAŁA NIESAMOWITY SEKRET. HANKA BIELICKA ZDECYDOWAŁA SIĘ TO UJAWNIĆ, WIELE OSÓB NIE WIEDZIAŁO, CO POWIEDZIEĆ