Ronaldo wg plebiscytu „Globe Soccer Awards” został uznany za najlepszego piłkarza 2019 roku. Po tym jak odebrał główną nagrodę wziął udział w Międzynarodowej Konferencji Sportowej w Dubaju. Trudno było nie zauważyć niezwykłej biżuterii piłkarza.

Nadgarstek piłkarza zdobił najdroższy model Rolexa, jaki został wyprodukowany. Roleks GMT-Master II Ice, wysadzany kamieniami, jest wart ok. 380 tys. funtów. Ale to nie wszystko. Na dłoni Cristiano Ronaldo dostrzeżono również pierścionek z dużym diamentem, jego wartość to ok. 200 tys. funtów oraz diamentową obrączkę wartą ok. 50 tys. funtów.

Nie jest tajemnicą, że Ronaldo uwielbia szybkie samochody i ekskluzywną biżuterię. Wiadomo, że posiada również zegarek Francka Mullera, którego wartość szacuje się na ok. 1,2 mln funtów.

Na wspomnianej konferencji Ronaldo wyznał, że zakończy karierę, kiedy jego organizm przestanie reagować w odpowiedni sposób.

Ronaldo ma już 34 lata, ale ani myśli odwieszać korków na kołek! Dotychczas zawodnicy rezygnowali z profesjonalnej gry już w wieku 30-32 lat.

Portugalczyk twierdzi jednak, że jeśli organizm reaguje odpowiednio, można grać nawet po 40-stce!

Jeśli chodzi o plany na przyszłość, piłkarz ma ich kilka. Jednym z nich jest kino. Właśnie na nim chce się skupić najbardziej i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, podtrzymać swoją sławę na całym świecie.

- Po zakończeniu przygody z piłką, chciałbym zagrać w filmie. Muszę jednak wcześniej udoskonalić swój warsztat, popracować nad angielskim, mniej się stresować. Wrócę też do nauki — opowiadał Ronaldo.

Zdradził też, że bardzo wierzy w swoje powodzenia na tym polu. Zawsze był ambitny, ciężko pracował i dążył do bycia najlepszym.

Piłkarz dodał w swojej wypowiedzi, że nie chce by jego słowa i wyznania odbierane były jako narcyzm.

Portal Zycie pisał również o… PRACOWNICY BĘDĄ MOGLI WZIĄĆ NAWET PÓŁ ROKU URLOPU? RESORT ROZWOJU ROZWAŻA WPROWADZENIE REWOLUCYJNEGO POMYSŁU

Jak informował portal Życie: ALE NUMER, NAWET 4 TYSIĄCE ZŁOTYCH WIĘCEJ MIESIĘCZNIE DO EMERYTURY. CO ZROBIĆ, BY OTRZYMAĆ DODATKOWE PIENIĄDZE

Przypomnij sobie o… TEN KSIĄDZ DAJE PRZYKŁAD INNYM DUCHOWNYM. ZROBIŁ COŚ JAKO PIERWSZY W POLSCE. „MUSIMY TO BOGACTWO PRZEKAZAĆ NASTĘPNYM POKOLENIOM”