Kolarz Karol Domagalski doznał bardzo ciężkiego wypadku w połowie czerwca i istniało wówczas poważne zagrożenie jego życia. Obrażenia były bardzo poważne i rozległe.

Domagalski był w śpiączce, musiał przejść dwie operacje. Jego żona prosiła o modlitwę. Sportowiec wyszedł ze szpitala pod koniec lipca i czekała go długa walka o powrót do sprawności.

Polski kolarz zaskoczył jednak już jakiś czas temu, kiedy ogłosił, że wznowił treningi. Teraz okazuje się, że to nie koniec wielkich niespodzianek. Domagalski dostał propozycję startu w nowej grupie.

„Tydzień temu dostałem propozycję, która była dla mnie szokiem. Jest mi bardzo miło, że dzięki Darkowi (szef grupy Mazowsze Serce Polski) zaczynam drugie kolarskie życie. Po czymś takim w człowieka wstępują nowe sił” – powiedział.

Karol Domagalski wciąż musi wytrwale trenować, aby osiągnąć pełną sprawność fizyczną. Można się spodziewać, że wystartuje w drugiej połowie przyszłego roku.

Przypominamy o... „ZAWIODŁA JEGO GŁOWA”. NIESPODZIEWANE ODEJŚCIE KOLARSKIEGO GWIAZDORA

Jak informował portal "Życie"... „KUBICA SIĘ NIE UŻALAŁ I CIĘŻKO PRACOWAŁ”. POLAK W GRONIE NAJWYBITNIEJSZYCH W F1

Portal "Życie" pisał również o... ZAKTUALIZOWANE PROGNOZY POGODY NA SYLWESTRA I NOWY ROK. CZY CZEKA NAS BIAŁE SZALEŃSTWO CZY UCIECZKA PRZED DESZCZEM