Nie da się ukryć, że pandemia koronawirusa, która trwa od marca ubiegłego roku mocno wpłynęła na życie praktycznie każdego z nas. Wiele osób bardzo źle zniosło izolację, a dodatkowo niektórzy musieli zmagać się z utratą znacznej części dochodu czy nawet stałej pracy.

Co się dzieje z muzykiem?

Jak się okazuje, pandemię i izolację bardzo źle znosił także znany muzyk, Ryszard Rynkowski. Jak doskonale pamiętamy, jakiś czas temu gwiazdor przeszedł już jedno załamanie nerwowe, podczas którego muzyk wszczął domową awanturę, a dodatkowo wymachiwał bronią, grożąc, że się zabije.

Sytuacja z 2016 roku finalnie zakończyła się jednak szczęśliwie i nikomu nic się nie stało, a Ryszard Rynkowski po pewnym czasie wrócił do formy. Jednak, jak informuje portal Pomponik, w ostatnim czasie z muzykiem znów nie było najlepiej.

Ciężkie chwile

Okazuje się, że Ryszard Rynkowski nie potrafił odnaleźć swojego miejsca. Nic dziwnego, do tej pory muzyk spędzał większość swojego życia w trasie koncertowej, a teraz musiał znosić zamknięcie w czterech ścianach, brak pracy i niepewną przyszłość.

Okazuje się jednak, że żona muzyka nie chciała zostawić go z tymi problemami samego i zaczęła podejmować kroki, które miały pomóc Ryszardowi Rynkowskiemu. Jak się okazuje, za namową swojej ukochanej, gwiazdor zainwestował nieco pieniędzy w centrum rehabilitacyjne.

- Placówka dobrze prosperuje, a to sprawia, że Ryszard jest dziś dużo spokojniejszy. Wraz ze znoszeniem obostrzeń wrócił też do tego, co najbardziej kocha – śpiewania – donosi „Na żywo”.

Co więcej, artysta powoli wraca także do pracy. Już niebawem zobaczymy go na 50 – leciu Radia z Radiem, a także na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Jak informował portal "Życie Polska": ZACHOWANIE ANDRZEJA DUDY ZOSTAŁO MOCNO SKOMENTOWANE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA PREZYDENCIE SUCHEJ NITKI

Przypomnij sobie: „ROLNIK SZUKA ŻONY”: ANNA BARDOWSKA POSTANOWIŁA POKAZAĆ SWOIM FANOM COŚ NIETYPOWEGO. WYBRAŁA SIĘ NA BUDOWĘ NIEUKOŃCZONEGO DOMU. JEST KOMPLETNY PLAN

Portal "Życie Polska" pisał również: OGROMNE ZMIANY W PRZYZNAWANIU ULGI NA DZIECKO. KTO BĘDZIE MÓGŁ SKORZYSTAĆ Z PREFERENCYJNEGO ROZLICZANIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: OGROMNE WSPARCIE JUSTYNY KOWALCZYK OKAZANE IDZE ŚWIĄTEK. WSPANIAŁA TENISISTKA ODPOWIEDZIAŁA NA KOMENTARZ MISTRZYNI