Najnowsze fotografie przedstawiające polityka partii rządzącej, Ryszarda Czarneckiego przedstawiają go w dość nietypowym miejscu. Mężczyzna wybrał się na krótkie wakacje nieopodal Warszawy. Dokąd udał się polityk?

Ryszard Czarnecki to europoseł partii rządzącej, Prawa i Sprawiedliwości, który należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polityków w kraju.

Ostatnio paparazzi uchwyciło mężczyznę w dość niespotykanym miejscu, w którym przebywał niespełna godzinę. Były to krótkie wakacje od pracy poświęcone na regenerację. O co chodzi?

Ryszard Czarnecki w tężniach solankowych!

Ryszard Czarnecki w natłoku obowiązków nie mógł pozwolić sobie na dalszy i dłuższy wyjazd, ale postanowił - w ramach zadbania o zdrowie - wybrać się na tężnie solankowe w Konstancinie pod Warszawą. Jak wynika z jego słów, taka krótka kuracja znacznie mu pomogła.

To była jedna wielka regeneracja. Pierwszy raz byłem w tężni i muszę przyznać, że to znakomity sposób na regenerację, także psychiczną, to super recepta na wyciszenie się. Muszę przyznać, że po tych trzech kwadransach spędzonych w tężni lepiej mi się oddychało. Takie wyciszenie, choć na chwilę, jest potrzebne w tych trudnych czasach – relacjonuje Czarnecki.