Jak podaje portal Super Express, znany lekarz Andrzej Pyziak zmarł nagle podczas swojego urlopu. Specjalista w zakresie neurologii odszedł w wieku zaledwie 57 lat.

To bardzo smutna wiadomość!

Lekarz Andrzej Pyziak był człowiekiem wszechstronnym. Przede wszystkim specjalizował się w neurologii, a szczególną uwagę poświęcał leczeniu udarów mózgu. Dodatkowo zajmował się także zarządzaniem przychodniami specjalistycznymi należącymi do Zespołu Opieki Zdrowotnej w Nysie.

Portal Nowiny Nyskie zaznaczył, że podczas trwającej od marca ubiegłego roku pandemii koronawirusa, lekarz Andrzej Pyziak nieustannie stał na pierwszej linii frontu i podejmował wszystkie możliwe działania, aby za wszelką cenę ratować pacjentów zakażonych koronawirusem.

Napływają kondolencje!

- Był wybitnym neurologiem, specjalistą leczenia udarów mózgu, któremu wielu pacjentów zawdzięcza życie. Zawsze życzliwy, empatyczny i troskliwy. Jako lekarz wielokrotnie udowadniał, że to pacjenci są najważniejsi w służbie zdrowia. Otwarty na ludzi, których los nie był mu obojętny – możemy przeczytać na portalu Nowiny Nyskie.

Co więcej, warto także zaznaczyć, że lekarz Andrzej Pyziak w 2015 roku kandydował w wyborach do rady powiatu nyskiego z ramienia partii Kukiz’ 15. Niestety, nie osiągnął swojego celu.

O śmierci lekarza poinformowali bliscy za pośrednictwem social mediów. Kondolencje z powodu tak ogromnej straty złożył także, za pośrednictwem Facebooka, sam Paweł Kukiz, poseł Kukiz’15.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MĘŻCZYZNA NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO ZNALEZISKA W WYNAJMOWANYM MIESZKANIU! CO TAKIEGO ODKRYŁ W PODŁODZE