Nie można zaprzeczyć, że Kinga Duda przynosi swoim rodzicom wiele radości i powodów do dumy! Mimo swojego młodego wieku córka pary prezydenckiej odnosi ogromne sukcesy i pnie się po szczeblach prawniczej kariery!

Sukcesy młodej prawniczki

Jak przypomina portal Super Express, obecnie Kinga Duda pracuje jako młoda prawniczka, a zaledwie przez dwoma laty ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zaraz po zakończeniu studiów odbyła staż w Londynie, podczas którego pracowała w jednej z najbardziej znanych i cenionych kancelarii adwokackich na świecie!

Okazuje się jednak, że w czasach szkolnych Kinga Duda także była niezwykle ambitna, a o jej osiągnięciach pamiętają nawet nauczyciele z czasów gimnazjum!

- Była znakomitą uczennicą, świetna dziewczyna. Była bardzo lubiana i myślę, że źle jej w naszym gimnazjum nie było – wyznała dyrektor Gimnazjum nr 2 im. Adama Mickiewicza w Krakowie podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Takiego filmiku chyba nikt się nie spodziewał!

Po ukończeniu renomowanego krakowskiego gimnazjum Kinga Duda zaczęła naukę w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bartłomieja Nowodrowskiego, które w Krakowie znane jest jako Nowodworek.

Jak się okazuje, w liceum tym panuje tradycja wystawiania Szopki Nowodworskiej, podczas której uczniowie szkoły parodiują swoich nauczycieli. Jak się okazuje, w sieci pojawiło się nagranie jednej z takich szopek, w której to wzięła udział właśnie Kinga Duda.

Młoda córka pary prezydenckiej wypadła niesamowicie dobrze. Kinga Duda miała na sobie sukienkę oraz różowe boa, i parodiowała jedna ze swoich nauczycielek. Zgromadzona publiczność nie mogła powstrzymać się od śmiechu, a na nagraniu widać, że Kinga Duda czuje się świetnie na scenie! Obecnie filmik ma już ponad milion wyświetleń!

Jak informował portal "Życie": TAKA SYTUACJA JEST PO PROSTU NIEDOPUSZCZALNA! CZY DUCHOWNY ZOSTANIE UKARANY ZA TO, CO ZROBIŁ DZIECIOM PODCZAS KATECHEZY

Przypomnij sobie: KLESZCZE OPANOWAŁY OGRÓD, ŻE STRACH NAWET KOSIĆ TRAWĘ? ZNANYCH JEST KILKA NATURALNYCH I SKUTECZNYCH METOD NA ODSTRASZENIE TYCH PAJĘCZAKÓW. JUŻ PO NICH

Portal "Życie" pisał również: DLACZEGO IWONA KUTYNA ZREZYGNOWAŁA Z PRACY W TELEWIZJI POLSKIEJ? WOKÓŁ ODEJŚCIA ZNANEJ PREZENTERKI NAROSŁO WIELE MITÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PROGNOZA POGODY NIE POZOSTAWIA ŻADNYCH ZŁUDZEŃ! POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA POWAŻNE ZMIANY W POGODZIE. BĘDZIE DYNAMICZNIE! EKSPERCI OSTRZEGAJĄ