Choć Jarosław Kaczyński od wielu lat nie upublicznia informacji dotyczących swojego życia prywatnego to wokół jego osoby i przeszłości krąży wiele tajemnic i plotek. Prezes PiS niezwykle rzadko udziela wywiadów, a jego dom na warszawskim Żoliborzu jest pilnie strzeżony. Jednak Jarosław Kaczyński postanowił wyjawić w rozmowie z magazynem „Gala”, że przed laty był zakochany!

Gdy Jarosław Kaczyński otrzymuje pytania o życie prywatne, najczęściej wspomina więź ze swoim tragicznie zmarłym bratem, Lechem i jego żoną, Marią, a także zdarza mu się powiedzieć kilka słów o ukochanej bratanicy, Marcie. Jednak unika komentowania medialnych pogłosek o życiu córki swojego brata, nie mówi również o swoim życiu intymnym.

Jarosław Kaczyński wyznał, że przed laty był zakochany! Do dziś utrzymuje kontakt z dawną ukochaną!

Większość Polaków uznaje Jarosława Kaczyńskiego za człowieka samotnego, w całości poświęconego pracy i polityce, a życie dzielił wyłącznie z ukochaną mamą Jadwigą, która zmarła w grudniu 2013 roku. Znana jest również jego wyjątkowa miłość do kotów.

Okazuje się jednak, że w młodości polityk nie uciekał od relacji z kobietami, a jak sam zdradził w rozmowie z „Galą” był za młodu zakochany w pewnej kobiecie. Mimo tego, że związek rokował na przyszłość to nie udało się mu przetrwać próby czasu.

„Mówię to raz i nie chcę już do tego wracać: byłem w młodości zaangażowany emocjonalnie. To się skończyło rozstaniem. Większość moich znajomych miała już wtedy rodziny, bo w tamtych czasach ludzie szybciej się decydowali na małżeństwo” - wyjawił Jarosław Kaczyński, przytaczany przez serwis Goniec.

Jak możemy znaleźć w książce „Jarosław. Tajemnice Kaczyńskiego” ukochaną prezesa PiS miała być tajemnicza muzykolog. Jak wyjaśnia autor biografii, na przeszkodzie zakochanym miał stanąć ojciec kobiety. Później związała się z innym mężczyzną i założyła rodzinę.

Jarosław Kaczyński/screen Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/screen Youtube @Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Kaczyński/screen Youtube @Prawo i Sprawiedliwość

Jak informował portal "Życie": TO JUŻ JASNE, ŻE JENNIFER LOPEZ NIE JEST SAMA! STARA MIŁOŚĆ NIE RDZEWIEJE? KTO JEST OBECNYM UKOCHANYM GWIAZDY? J.LO PRZYŁAPANA PRZEZ FOTOREPORTERÓW

Przypomnij sobie: BOHATERKA „KRÓLOWYCH ŻYCIA” W MOCNYCH SŁOWACH O SWOJEJ PRZESZŁOŚCI. PORAŻAJĄCA OPOWIEŚĆ O EMIGRACJI DO NIEMIEC. W TAK TRUDNYCH WARUNKACH MIESZKAŁA

Portal "Życie" pisał również: SZYKUJĄ SIĘ DUŻE ZMIANY W NOWYM SEZONIE „M JAK MIŁOŚĆ”! WIDZOWIE KOMPLETNIE ZASKOCZENI. WIADOMO, KOGO NIE ZOBACZYMY W OBSADZIE SERIALU PO WAKACJACH

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MRÓWKI NIE CHCĄ WYNIEŚĆ SIĘ Z DOMU, MIMO STOSOWANIA WIELU METOD I CHEMICZNYCH ŚRODKÓW? SĄ NA NIE PROSTE SPOSOBY NASZYCH BABĆ. MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ