Jak informuje serwis „Super Express” stali widzowie „M jak Miłość” musza przygotować się na istną rewolucję w obsadzie swojego ulubionego serialu! Okazuje się, że po wakacjach zabraknie wielu postaci, które do tej pory budziły spore emocje. Od pewnego czasu wiadomo, że z rolą Lilki pożegna się Monika Mielnicka.

Okazuje się jednak, że to nie jedyna zmiana w obsadzie. Po wakacjach nie zobaczymy już choćby Anny Gorajskiej, której postać Kamili uwodzącej Piotrka zniknie z serialu. Zduńscy poradzą sobie z kryzysem, a kochanka rozpłynie się w powietrzu. Pojawiły się plotki, że w serialu nie zobaczymy braci Mroczek, gdyż grają w zupełnie innym projekcie! Czy to prawda?

Spore zmiany w obsadzie „M jak Miłość” po wakacjach. Nie zobaczymy wielu bohaterów, którzy budzą skrajne emocje. Co z braćmi Mroczek?

Od dawna wiadomo już, że z rolą Lilki Banach-Mostowiak na zawsze żegna się Monika Mielnicka, o czym aktorka sama – wraz z wydatnymi szczegółami zza kulis produkcji – poinformowała w swoich social mediach. Mateusz, zrozpaczony zdradą ukochanej żony, która wróciła z Australii z nowym kochankiem nie rzuci się jednak do rzeki, a ruszy w podróż z tajemniczym mężczyzną!

Choć Sławek Uniatowski informował, że żegna się z serialem, a jego bohater pożegnał się z Joasią to okazuje się, że po wakacjach Leszek wróci do ukochanej! Z serialu zniknie natomiast ojciec Joanny, który zmarł we Francji. W ten sposób w serialu nie zobaczymy już Juliusza Krzysztofa Warunka.

Pojawiły się plotki o tym, że z serialu przynajmniej na jakiś czas mieliby zniknąć bracia Mroczek. Jednak aktorzy pojawią się po wakacjach, mimo zaangażowania w film dla dzieci „Detektyw Bruno”, gdzie wcielają się w bohaterów serialu.

Z serialu z pewnością zniknie także Jan Bosacki, grany przez Dariusza Kordka, który namieszał w związku Izy i Marcina.

Jak informował portal "Życie": MRÓWKI NIE CHCĄ WYNIEŚĆ SIĘ Z DOMU, MIMO STOSOWANIA WIELU METOD I CHEMICZNYCH ŚRODKÓW? SĄ NA NIE PROSTE SPOSOBY NASZYCH BABĆ. MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ

Przypomnij sobie: AGNIESZKA CHYLIŃSKA POSTANOWIŁA POUKŁADAĆ SWOJE ŻYCIE I WYBRAŁA CAŁKIEM NOWĄ DROGĘ. GWIAZDA PLANOWAŁA WIELKIE ZMIANY OD DAWNA. DZIĘKUJE WIELU OSOBOM

Portal "Życie" pisał również: DO MEDIÓW TRAFIŁY SMUTNE INFORMACJE O MAMIE ANNY PRZYBYLSKIEJ. MATKA UKOCHANEJ PRZEZ POLAKÓW AKTORKI PILNIE TRAFIŁA DO SZPITALA. WIADOMO DLACZEGO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEKAZAŁ POLAKOM NAJNOWSZĄ WIZJĘ, KTÓRA DOTYCZY NAJBLIŻSZYCH TYGODNI. WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE BĘDZIE ZACHWYCONA TYM, CO POWIEDZIAŁ