Sprawa dotycząca najnowszych poszukiwań zaginionej wiele lat temu Iwony Wieczorek przez Krzysztofa Rutkowskiego nabiera tempa. Podczas ostatniej konferencji prasowej, podczas której detektyw zdradził kulisy operacji poszukiwawczej doszło do porażających scen. Głos zabrała mama zaginionej Iwony Wieczorek. Powiedziała wprost, że dziennikarz śledczy, Janusz Szostak żeruje na tragedii jej i jej córki dla własnych korzyści.

Doszło do poważnej kłótni, która zakończyła się wyprowadzeniem jednego z dziennikarzy przez ochroniarzy na prośbę samego detektywa. O co chodzi?

Konferencja miała miejsce w hotelu Scandic we wtorek 25 maja. Mowa była o poszukiwaniach, do których doszło tydzień temu, 19 maja w Jelitkowie. Podczas spotkania obecni byli, oprócz samego Krzysztofa Rutkowskiego, jego żona Maja, adwokat Patryk Andrysiak i informator, od którego Rutkowski uzyskał dane dotyczące rzekomego ukrycia ciała zaginionej 19-latki.

Na sali pojawił się również dziennikarz śledczy Janusz Szostak, który od lat tropi sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek. Szostak nie wspiera działań Rutkowskiegop, więc atmosfera zagęszczała się z minuty na minutę. Okazuje się, że Rutkowski złożył zawiadomienie przeciwko Januszowi Szostakowi, co potwierdził podczas konferencji.

„Wczoraj w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi na jednego z dziennikarzy zostało złożone zawiadomienie, jak również została skierowana sprawa do sądu o utratę dóbr osobistych i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji” – powiedział jasno detektyw.

Podczas łączenia z mamą Iwony Wieczorek atmosfera sięgnęła zenitu. Kobieta oskarżyła Szostaka o to, że wykorzystuje tragedię jej rodziny dla własnych celów. Janusz Szostak w tym momencie wstał i wymachując aktami zarzucił Rutkowskiemu matactwa w rzeczonej sprawie. Zarzucił również matce Iwony Wieczorek, że nie czytała akt sprawy własnej córki.

W tym momencie na prośbę Rutkowskiego ochrona wyprowadziła dziennikarza z konferencji. W komentarzu do zajścia Rutkowski przyznał, że był to brak szacunku do rodziny zaginionej.

Jak informował portal "Życie": KRZYSZTOF JACKOWSKI NIE CHCE ANGAŻOWAĆ SIĘ W POSZUKIWANIA IWONY WIECZOREK. ZNANY JASNOWIDZ NIE BĘDZIE WSPÓŁPRACOWAĆ Z DETEKTYWEM RUTKOWSKIM

Przypomnij sobie: MAFFASHION MA PROBLEMY Z TELEWIZJĄ POLSKĄ? STACJA ZAŻĄDAŁA SPROSTOWANIA I PRZEPROSIN PO KOMENTARZU SZAFIARKI O JACKU KURSKIM I RAFALE BRZOZOWSKIM

Portal "Życie" pisał również: KSIĘŻNA KATE MA POWODY DO WIELKIEGO WSTYDU? TO, CO NA WIZJI POWIEDZIAŁ CZŁONEK JEJ NAJBLIŻSZEJ RODZINY MOŻE WYWOŁAĆ ZAMIESZANIE NA BRYTYJSKIM DWORZE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SPORA WPADKA NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”! CZY WIDZOWIE ZŁAPALI IZĘ ZE „ŚLUBU OD PIERWSZEGO WEJRZENIA” NA MÓWIENIU NIEPRAWDY? WSZYSTKO WYSZŁO NA JAW