16 maja to wyjątkowa data dla prezydenta. Andrzej Duda urodził się tego dnia 1972 roku w Krakowie. O święcie ukochanego syna nigdy nie zapomina ojciec prezydenta, czyli prof. Jan Tadeusza Duda. Kochający i wyjątkowo dumny z syna ojciec postanowił przekazać życzenia urodzinowe za pośrednictwem „Super Expressu”.

Trzeba przyznać, że Andrzej Duda może liczyć na ukochanego tatę w każdej sytuacji. Słowa, które skierował prof. Jan Tadeusz Duda do syna są naprawdę wzruszające. Widać, co jest dla niego w życiu najważniejsze.

Andrzej Duda 16 maja obchodził 49. Urodziny! Otrzymał od swojego ojca wyjątkowe życzenia

Już tylko rok dzieli Andrzeja Dudę od okrągłych 50. urodzin. 16 maja prezydent skończył 49 lat i właśnie ta okazja sprawiła, że trafiło do niego wiele ciepłych życzeń. Wiele z nich zostanie z nim na dłużej, jednak te, które skierował do niego własny ojciec z pewnością są mu najbliższe.

Nie da się ukryć, że wsparcie, jakie otrzymuje prezydent Duda od swoich rodziców jest nie do przecenienia i widać, że państwo Dudowie stoją murem zarówno za ukochanym synem, jak i synową.

„Synu, życzę Ci jak najlepiej, dużo zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Ale przede wszystkim siły ducha!” – powiedział „Super Expressowi” prof. Jan Tadeusz Duda.

Kto zna lepiej prezydenta Andrzeja Dudę niż jego własny tata! Profesor Jan Tadeusza Duda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężkim i wymagającym zadaniem jest sprawowanie urzędu Prezydenta RP. Tu liczy się nie tylko zdrowie, ale wiele więcej.

Prof. Jan Tadeusz Duda/Youtube @Inicjatywa Tato.net

Jak informował portal "Życie": NIEPRAWDOPODOBNA SYTUACJA PODCZAS OSTATNIEJ DROGI PEWNEGO MĘŻCZYZNY. CEREMONIA ZOSTAŁA NAGLE PRZERWANA. CO TAM SIĘ WYDARZYŁO

Przypomnij sobie: NIEZNANE DOTYCHCZAS FAKTY DOTYCZĄCE DANUTY HOLECKIEJ WŁAŚNIE UJRZAŁY ŚWIATŁO DZIENNE. DZIENNIKARKA PRZESZŁA NAPRAWDĘ CIĘŻKI OKRES W ŻYCIU

Portal "Życie" pisał również: WAŻNA INFORMACJA DLA TURYSTÓW. CZY PRZED WYJAZDEM NA WAKACJE TRZEBA ZAOPATRZYĆ SIĘ W „PASZPORT SZCZEPIONKOWY”? WYCIEKŁY NOWE INFORMACJE

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SPORE ZMIANY W PIOSENCE RAFAŁA BRZOZOWSKIEGO, KTÓRĄ MA ZAPREZENTOWAĆ NA TEGOROCZNYM KONKURSIE EUROWIZJI! CZEMU ARTYSTA ZDECYDOWAŁ SIĘ NA TAKI KROK