Dziś trzeci dzień matur. Maturzyści w całym kraju zmagają się z egzaminem dojrzałości i nie da się ukryć, że przygotowania w tym roku były dla nich bardzo trudne z powodu nauczania zdalnego wymuszonego przez pandemię.

Ogromne zaskoczenie!

Zdecydowana większość uczniów zdaje maturę w wieku 19 lub też 20 lat. Jak się jednak okazuje, nasz najwybitniejszy skoczek, Adam Małysz, podszedł do swojego egzaminu dojrzałości w zupełnie innym terminie!

Jak informuje portal o2, Adam Małysz zdał maturę mając aż 33 lata, czyli 15 lat po ukończeniu edukacji w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Ustroniu. Nie da się ukryć, że to właśnie sport pochłonął go tak bardzo iż dopiero jakiś czas później skoczek postarał się o zdobycie świadectwa dojrzałości.

Na naukę nigdy nie jest za późno!

- Stres był straszny. Nie wiedziałem, że będzie aż tak wielki. Jestem przyzwyczajony do innego rodzaju stresu, sportowego. To było coś innego, a przecież ja nigdy nie byłem super z nauki – wyznał niegdyś Adam Małysz.

Okazuje się jednak, że skoczek nie poprzestał na samej maturze! W ubiegłym roku Adam Małysz został magistrem zarządzania, obronił bowiem pracę „Nowoczesne metody zarządzania imprezami sportowymi na przykładzie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Polsce”. Niewątpliwie jest to powód do dumy! A jak widać na przykładzie naszego wybitnego skoczka, na naukę nigdy nie jest za późno!

Jak informował portal "Życie": CENY W WIELU POLSKICH MIEJSCOWOŚCIACH MOCNO POSZYBOWAŁY W GÓRĘ! TURYŚCI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA CENAMI, JAKIE WINDUJĄ USŁUGODAWCY

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA