W ostatnich dniach temat syna Beaty Szydło znów zyskał na popularności. Okazuje się bowiem, że syn znanej polityk został zatrudniony w firmie, która ma dość duży związek z Danielem Obajtkiem.

W mediach znów zawrzało

Jak informuje portal Pikio, syn Beaty Szydło został wyświęcony na kapłana w 2017 roku. Jednak już w 2019 roku duchowny zdecydował, że potrzebuje urlopu, a niedługo potem poprosił Ojca Świętego o przeniesienie go do stanu świeckiego.

Ksiądz Janusz Koplewski, w wywiadzie dla „Faktu” zdecydował się na dokładną analizę kazania, które jako pierwsze wygłosił Tymoteusz Szydło tuż po święceniach w 2017 roku na Jasnej Górze.

Ksiądz nie ma wątpliwości

Duchowny twierdzi, że nie jest wykluczone, iż młody Tymoteusz Szydło już od samego początku miał pewne wątpliwości, co do tego czy powinien wybrać ścieżkę kapłańską i czy faktycznie ma do tego powołanie. Jednocześnie ksiądz Koplewski zaznaczył, że w jego opinii, syn Beaty Szydło za szybko podjął kroki dążące do przejścia do stanu świeckiego.

– Tu coś jest nie tak, widać jakiś kryzys. To oznacza, że ten kryzys już był, a walkę z nim ks. Tymoteusz przegrał! Przyrzekał służyć Bogu, złożył śluby kapłańskie, śluby wierności i posłuszeństwa. Wiem, że ludzie toczą różne wewnętrzne walki, ale on poddał się zbyt łatwo – zaznaczył duchowny podczas rozmowy z dziennikarzami „Faktu”.

Jak jednak wiemy, finalnie Tymoteusz Szydło w lutym tego roku zrezygnował z pełnienia funkcji kapłana. Czy była to dobra decyzja? To pozostanie już zapewne tajemnicą.

Tymoteusz Szydło / YouTube:  Studio TV NIEDZIELA
Tymoteusz Szydło / YouTube: Studio TV NIEDZIELA

Jak informował portal "Życie": NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAK MOCNYCH SŁÓW ZE STRONY LESZKA MILLERA! CO TAKIEGO TAK MOCNO SPROWOKOWAŁO POLITYKA

Przypomnij sobie: VIOLA KOŁAKOWSKA W MOCNYCH SŁOWACH KOMENTUJE OPUBLIKOWANE PRZEZ ANDRZEJA PIASECZNEGO NAGRANIE. ZARZUCA MU KŁAMSTWO. O CO CHODZI

Portal "Życie" pisał również: KRZYSZTOF KOWALEWSKI PRZESZEDŁ W SWOIM ŻYCIU NAPRAWDĘ CIĘŻKIE CHWILE. LOS NIE ZAWSZE UŚMIECHAŁ SIĘ DO ZNANEGO AKTORA

Pisaliśmy również o: JUŻ OD JUTRA W CAŁYM KRAJU OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE KOLEJNY LOCKDOWN. CZY W TYM WYPADKU WSZYSCY MUSZĄ NOSIĆ MASECZKĘ