W Polsce na tapecie cały czas króluje afera szczepionkowa. Okazuje się, ze pośród znanych wszystkim celebrytów znaleźli się także bogaci i wpływowi ludzie. Wśród nich właściciel jednej z największych lodziarni w kraju, Zbigniew Grycan. Przypomnijmy wśród zaszczepionych znaleźli się: Krystyna Janda, Krzysztof Materna, Andrzej Seweryn, Maria Seweryn, Magdalena Umer, Wiktor Zborowski, Michał Bajor, Leszek Miller, Edward Miszczak i jego partnerka Anna Cieślak.

Szczepionka na Covid-19/YouTube @WP
Szczepionka na Covid-19/YouTube @WP

Właściciel jednej z największych lodziarni zaszczepiony poza kolejnością

Jak podaje portal Money.pl szczepionce na koronawirusa poddał się także właściciel jeden z największych polskich wytworni lodów Zbigniew Grycan oraz jego małżonka Elżbieta. Grycanowie skorzystali z możliwości sczepienia pod koniec grudnia ubiegłego roku. Małżeństwo zaszczepiło się w Centrum Medycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Zbigniew Grycan potwierdził informacje o tym, ze on i jego małżonka zostali zaszczepieni. Jak napisał w oświadczeniu szczepienie miało miejsce 30 grudnia 2020 roku w placówce WUM. Jak napisał przedsiębiorca, kiedy dowiedział się o tym, ze szpital posiada pule dodatkowych szczepionek udał się na miejsce i od razu otrzymał dawkę. Jak dodał on i jego żona znajdują się w grupie ryzyka. Oboje są po osiemdziesiątce. Zbigniew Grycan leczy się na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc.

Zbigniew Grycan oraz jego małżonka Elżbieta/ YouTube
Zbigniew Grycan oraz jego małżonka Elżbieta/ YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MÜLLER

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA