Na portalu Polki pojawiła się historia pewnej kobiety, która przez moment była pewna, że już na zawsze straciła sens życia. Okazało się jednak, że jej los totalnie się odmienił!

Bohaterka historii żyła tylko dla swojej córki!

Kobieta wraz ze swoją ukochaną córką Kasią mieszkały w Lublinie. Przez większość życia żyły tylko we dwie, bowiem mąż kobiety zmarł, kiedy ich córka była jeszcze dzieckiem. Kobieta przyznała, że kilkukrotnie w jej życiu pojawiali się mężczyźni, jednak była przekonana, że żaden z nich nie jest odpowiedni, aby zająć miejsce w życiu jej oraz Kasi.

Jak przyznaje kobieta, jej córka kilkukrotnie wspominała o tym, że mama powinna sobie kogoś znaleźć, bowiem nie będą do końca życia mieszkać razem. Kobieta jednak nie dopuszczała do siebie tej myśli i wolała zająć się tym, co dzieje się tu i teraz, niż myśleć o przyszłości.

Jednak po pewnym czasie Kasia oznajmiła swojej mamie, że zamierza wyjechać do Warszawy, chce bowiem studiować na Akademii Sztuk Pięknych. Kasia była tak dobrą studentką, że po pewnym czasie udało jej się wyjechać na stypendium do Paryża. Wtedy też kobieta zrozumiała, że została sama, bo całe swoje życie żyła dla córki.

Mimo, iż kobieta pojechała do Paryża w odwiedziny do swojej ukochanej córki i spędziła tam cały lipiec, to po powrocie do Polski czuła się bardzo samotna. Była tak bardzo przygnębiona, że jej stanem zainteresowała się koleżanka z pracy. Kiedy usłyszała o co chodzi, natychmiast postanowiła pomóc kobiecie.

Niesamowita historia!

Jak się okazało, zabrała ją do domu dziecka! Koleżanka zrozpaczonej kobiety wyznała, że sama przychodzi tutaj odkąd dowiedziała się, że razem z mężem nie mogą mieć dzieci. Co więcej, są już na dobrej drodze do adopcji dwóch chłopców.

Podczas odwiedzin w domu dziecka uwagę kobiety szczególnie przykuła jedna dziewczynka, Weronika. Jak się okazało, dziecko zostało odebrane matce, która była alkoholiczką. Widać było, że dziewczynka jest bardzo odizolowana i samotna.

Z dnia na dzień jednak Weronika zbliżała się do kobiety. Finalnie dyrektor placówki pozwoliła, aby wspólnie wyszły na spacer do ZOO. Po jakimś czasie Weronika mogła także zostać u kobiety na noc!

Wtedy też bohaterka historii zrozumiała, że mała Weronika jest nowym sensem jej życia. Podjęła decyzję, że zawalczy o to, aby stworzyć małej rodzinę zastępczą. Z pomocą prawnika udało się tego dokonać i Weronika zamieszkała na stałe u swojej nowej mamy.

Bohaterka jest niesamowicie szczęśliwa z decyzji jaką podjęła. Dodatkowo już niebawem zabiera Weronikę w odwiedziny do Kasi, do Paryża. Córka bohaterki bierze bowiem ślub!

Niesamowita historia! / eventsyard.com
Niesamowita historia! /eventsyard.com

Jak informował portal "Życie": JEST NADZIEJA DLA POLSKIEJ GOSPODARKI? GŁÓWNY URZĄD STATYSTYCZNY OPUBLIKOWAŁ INFORMACJE DOTYCZĄCE INFLACJI. CZY CZEKAJĄ NAS PODWYŻKI

Przypomnij sobie: BYŁY PREZYDENT NASZEGO KRAJU PODZIELIŁ SIĘ SWOIMI PLANAMI NA 2021 ROK. CO TAKIEGO MA ZAMIAR ZROBIĆ ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Portal "Życie" pisał również: CZY PO 17 STYCZNIA WRÓCIMY DO NORMALNOŚCI? WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ŻE RZĄD SZYKUJE DLA NAS NOWE OBOSTRZENIA. GŁOS NA TEN TEMAT ZABRAŁ PIOTR MULLER